Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegyik tesztem akkor...

Mindegyik tesztem akkor érvénytelen? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Napok óta tesztelek, 4 márkán is túl vagyok.

Talan 13-14. Dpo-n jarok, es mindegyik teszt mutat vmit csak kb 10 perc utan. Halvany rozsaszin csikok. Tudom, hogy van szellem es parolgasi csik, de hogy mindegyiken?

Lehet még eselyem szerintetek?


2 napja kellene megjonnie.


(az is eszembe jutott, hogy ha fiatal koromban is azon az egy-ket teszten latszott volna vmi mindig, tobb infartuson lennek tul)



2015. jún. 4. 13:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2015. jún. 4. 14:34
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnék 2-4 napot várni, és akkor tesztelni újra! Van olyan, hogy a nagyon halvány csík csak időn túl jön ki, mert később fogant, és kevés a hCG. Én mindegyik teszten látok halvány rózsaszín (!) csíkot, szóval lehet, hogy baba van a dologban, drukkolok! ;)
2015. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezek pozitív tesztek szerintem.
2015. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezek egyértelműen pozitív tesztek én is ezeket csináltam 6 nap késésel és most itt van a pocimban :) 8hetesek vagyunk :)

Csinálj még egy két nap múlva, erősödnie kell :)

Ha szeretnétek babát akkor megy a drukk :)

2015. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat azt kihagytam, hogy hat nap késés után nekem ezeken a teszteken nagyon erősen jöttek ki. Tesztelj még, de ezek pozik :)
2015. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem szellemcsík, hanem szép halvány pozi! :)
2015. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

13-14 dpo-n jarsz es mar ket napja kesik?

Neked a dpo 11-12. napon jon meg?

2015. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek így is pozitívak. Vegyél expect tesztet, az nekem gyönyörű csíkot mutatott azonnal, miközben a többi halványabb volt és nem olyan gyorsan mutatta ki.
2015. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Közben is köszönöm szépen a segítő válaszaitokat!


Nem vagyok jó ebben a ciklus számolgatásban, most derítettem ki, mi az a dpo.

Szóval, május 5-én jött meg, aztán rá 21-22-én voltunk együtt, 22-én erős peteéréses görcseim voltak.

Innen számolgattam, hogy június 3-án kéne megjönnie, de sosem 28 napos a ciklusom.


Szóval, azon aggódom, hogy miért nem erősebbek a csíkok, másnál mar egyértelmű teszteket olvastam, sőt másik kettő gyerkőcömnél sem emlékszem ilyenre.

2015. jún. 4. 20:40
 10/16 A kérdező kommentje:

Szóval én a peteéréses fájdalom napján levő csütörtöki együttlétet számoltam, es az akkor pont ket hete volt. Ezért gondoltam 14 dpo nak, de mondjatok ha nem így van.


Esetleg arra gondolok, hogy később volt a tüszőrpedés, es akkor mást kell számolni? Es a fájdalom nem egyezik a biztos peteérés időpontjával?

2015. jún. 4. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!