Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegyik tesztem akkor...

Mindegyik tesztem akkor érvénytelen? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Napok óta tesztelek, 4 márkán is túl vagyok.

Talan 13-14. Dpo-n jarok, es mindegyik teszt mutat vmit csak kb 10 perc utan. Halvany rozsaszin csikok. Tudom, hogy van szellem es parolgasi csik, de hogy mindegyiken?

Lehet még eselyem szerintetek?


2 napja kellene megjonnie.


(az is eszembe jutott, hogy ha fiatal koromban is azon az egy-ket teszten latszott volna vmi mindig, tobb infartuson lennek tul)



2015. jún. 4. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen pontosan nem lehet számolni eleinte ezért számolnak az utsó mensi első napjától, majd később a baba mérete alapján tudnak pontosabban betájolni :) Simán lehet halvány teszted, volt akinek akkor volt utsó mensije mint nekem mégis csak később tesztelt erős két csíkot mint én.

Tesztelj bátran holnap vagy holnapután attól függően mennyire izgulsz hisz árt a babának, ha aggódsz :D Drukkolok :)

2015. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek Szép pozitív tesztek, gratulálok!
2015. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
na?mi újság?
2015. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! És az érdeklődést! :-)

Az utolsó tesztem is pozitív, vasarnap reggeli, clearblue digital, 1-2 het terhesseget mutatott. Csütörtökön megyek dokihoz, remélem, h jó helyen van a baba.

2015. jún. 8. 21:22
 15/16 anonim válasza:

De jó!


Majd írj, hogy mit mondott a doki!

2015. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok majd mesélj :)
2015. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!