Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet még pozitív a...

Meddig lehet még pozitív a teszem? Normális hogy nem sokat véreztem?

Figyelt kérdés

Hétfő óta egyértelmű pozitívak a terhességi tesztjeim, kedden lett volna esedékes a menstruációm.

Szerda délután elkezdtem pecsételni, még aznap este elmentem az orvoshoz. Az UH-n nem látott semmit, azt mondta ezt hívják kémiai terhességnek, majd szépen beindul a vérzésem. Nos a helyzet az, hogy vérezgetek azóta is, de csak tiszta rózsaszínes vér jött eddig és csak hullámokban, nem sok vért veszítettem összességében.

Ilyenkor nem kellene sok vért veszíteni?

Még ma is pozitív lett a tesztem, ez normális? Hiszen csak 4 hetes terhes lettem volna...

Kinél hogy zajlódott le ez a folyamat?

Azért lenne fontos tudnom kinél hogy volt, mert ma kellene elkezdenem a clotibegyt tablettát. Inszeminációnk lenne ebben a ciklusban.

Május 11.-én volt HSG vizsgálatom, talán ennek a vizsgálatnak köszönhetően lett pozitív a tesztem, már régóta próbálkozunk.

Köszönöm a segítséget!


2015. jún. 5. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is pecsételgettem pár napig.

6.5 éves a fiam azóta.

érdemes lett volna vérvételt csináltatni h emelkedik-e a hcg szinted vagy valoban elhalt a terhesség.Elég felületesnek tünik igy ez a doki ahogy irtad.

2015. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked rendes vér jött vagy csak barnás? A doki azt mondta szerda este hogy ha 3 napig vérzek a harmadik nap kezdjem el a clostit.
2015. jún. 5. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húha, én nem szedném be a clostit, míg nincs a kezemben egy bhcg eredmény... Várj még picit... Az elejétől a 11. hétig jött belőlem rózsaszínű-barnás valami hullámokban, most 29 hetes vagyok! Az első lányommal is volt ilyen, ő már 3 éves... Nem veszítesz semmit, ha vársz kicsit...
2015. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább barnás volt...de én is a vérvételt kérném...
2015. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom én is, hogy várj még vele. Én nagyon véreztem az 5. héten, bementunk a kórházba (nehogy elverezzek) ultrahangon nem láttak semmit, ki akarták kaparni a méhem. Nem maradtunk, néhány órával!! később csináltak másik ultrahangot, másik kórházban, ott láttak petezsakot. Kaptam progeszteront, 3 nap múlva már lehetett látni a picit, dobogott a szíve

Szóval szerintem várj, vagy menj be sürgősségire, mert progeszteron potlassal lehet megmentheto a gyermeked.

2015. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A hasam feszülgetett még a vérezgetés előtt, de azóta még az sem volt. Menstruáció első napján mindig fájdalomcsillapítóra volt szükségem, most nem kellett, mert nem fájt és nem görcsölt.

A tesztem nem lett erősebb mint volt, gondolom ha maradt volna a baba erősödnie kellett volna nem? Viszont azt nem értem miért lett még pozitív? Azt olvastam hogy ilyen korai szakaszban 1-2 nap alatt kiürül a HCG.

Olyan bosszantó hogy már péntek van és sokáig dolgozom, még egy magánlaborba se tudok elszaladni... :( Tegnap még úgy voltam vele, hogy mára már biztosan negatív lesz a tesztem, de nem.

2015. jún. 5. 15:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Most is üres a betétem, csak törlésnél van vér, nem sok, de ott van.
2015. jún. 5. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Nem tudom hol laksz, Bp-en több kórházban van várandós ambulancia. ott bármikor fogadnak, megneznek, a te esetedben indokolt lenne felkeresni. A dokinak, akinél voltál nem biztos, hogy olyan jó minőségű ultrahang van, mint egy kórházban De sok múlik az ultrahangos orvos tapasztalatan is...

Ne mondj le róla olyan könnyen! Pláne, hogy a teszted pozitív.

2015. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt vetélésem az 5. héten, azaz biokémiai terhességem. Nagyon sok vér távozott az első két napon, élénkpiros. De nem kevés, hanem sok! kb. 2 óránként betétet kellett cserélnem. Az első két nap nagyon le is gyengültem, nem volt jó a közérzetem. Harmadik naptól olyan volt, mint egy átlagos mensi, megszűnt az erős hasi görcs is, ami az első két napban volt. Szerintem ez nem összetéveszthető még egy sima mensivel sem, bár valószínűleg mindenkinek más ez is. Szerintem is, ahogyan fentebb is írták, adj esélyt ennek a terhességnek, menj el vv-re, nézess hcg-t, vagy menj másik orvoshoz. Lehet, neked most nem a closti kéne, hanem a progi pótlás.
2015. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!