Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól érdemes teszteltem?

Mikortól érdemes teszteltem?

Figyelt kérdés

Általában 34 naposak a ciklusaim de a hőgörbém alapján a 14. napon volt peteérésem. Mikor tesztelhetek leghamarabb? 12 dpo már mutathat valamit? Vagy mindenképp megkell várjam a mensi idejét?


[link]



2015. jún. 7. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
En a behuzott ovutol 14napra szamolnam a nemvartat. Es akkor tesztelhetsz, max ha negativ akkor meg tesztelsz. Ha van baba akkor ugyis van ha nincs akkor meg nincs.
2015. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most vagy a 7. Dpo-n, jövö vasárnap-hétfő környékén már érdemes lehet tesztelni. Erről megoszlanak a vélemények, én személy szerint nem pártom a 14. Dpo előtti tesztelést. Lehet pozi már előtte is, szerintem jobb megvárni az idejét. Nekem most a 15. Dpo-n lett halvány, de egyértelmű pozi 25-ös Facelle.
2015. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is ma vagyok a 7-ik dpo-n. Jovo het vasárnap fogok tesztelni, ha fent marad a hőm.

Drukkolok!

2015. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor majd vasárnap :)
2015. jún. 7. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!