Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Forro furdotol elmaradhat a...

Forro furdotol elmaradhat a peteeres?

Figyelt kérdés

Tegnap anyira fajt a Alhasam es a petefeszkeim derekamal egyutt hogy ugyeletre kellet menem ahol csinaltak huvelyi ultrahangot es csak anyit mondtak hogy nincs gyulladas es egyik petefeszkemben sincs semi meg ovulacio sem,pedig en arra gyanakodtam mivel pont felidoben vagyok.erre ma eleg bo nyulos nyakom van .akor miert van?ha nincs peteeresem?lehet a forro gyogyfurdotol ?ketszer ultem benne 25 prcet.

Ezeket mondtam az orvosnak de semit nem mondot

:(

Bocsi ha tul bonyolult voltam.


2015. jún. 7. 12:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki? Azt sem tudom mit tehetnek faj szur a petefeszkeim es a derekam:-(
2015. jún. 7. 13:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolja. Nekem egy héttel termálfürdőzés után volt peteérésem, pont egy héttel hamarabb mint számítottam rá
2015. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod.
2015. jún. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!