Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hüvelygyulladástól elmaradhat...

Hüvelygyulladástól elmaradhat a peteérés?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

SZerintem nem. Hacsak nem terjedt át a teljes felső részre is, méhre és petefészkekre a gyulladás, de akkor az már nem is hüvelygyulladás, hanem medence... ezért szerintem nem.


A peteérést hormonok szabályozzák, nem a hüvely flórája. A peteérés hormonális szabályozásáról itt olvashatsz: [link]


A hüvelygyulladást pedig kezelni kell, attól függően, hogy mi okozza. Ehhez nem árt orvosi vizsgálat, ne próbálkozz házi módszerekkel, vagy szomszéd által ajánlott szerekkel!

2013. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi,vesém fájt,meg az alhasam,állandóan pisilni kell,és mintha pisilés végén sava pisilnék! Urológián minden negatív lett,ezért mentem nőgyógyászatra! Ott azt mondták hüvelygyulladásom van,Klion 100D hüvelytablettát kaptam,azt mondta az orvos lehet attól vannak a panaszaim,hogy terjed felfelé a gyulladás!

2013. szept. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!