Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy felteszem az 500 milliomodik ilyen kérdést és tudom h nagyon tudatlan vagyok és nem fogok még sexelni meg ilyet se még jó ideig.

A barátom csinált olyanokat az az elmúlt napokban, hogy odarakta a péniszét a bugyimon keresztül és mozgatta, meg egy pillanatra odaérintette a péniszét a hüvely nyílásomhoz (lehet volt rajta egy kicsi előváladék), és fogdosta a péniszét majd kb fél perc múlva megujjazott. Ha egy kis előváladék kerül a hüvely nyílásomhoz és a fiú ujjazással bejuttathatja úgy, hogy aztán terhes lehessek? Még szűz vagyok meg az is maradok és behatolás nem történt! Azért vagyok nagyon ideges mert pontosan egy hónapja jött meg és a mellem még csak nem is duzzadt és egy kis folyásom van csak. Szerintetek?



2015. jún. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem így készül a kisbaba. :)

Bugyin keresztül semmi nem jut oda.

Az ujján ha tegyük fel volt is előváladék (kétlem), a spermium hamar elpusztul szabad levegőn, így hiába ujjazott meg utána, nem lehetsz ettől terhes.


Nyugi..

2015. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha terhes nem is,de beteg igen.


[link]

2015. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor remélem csak késik.
2015. jún. 7. 21:39
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azt mondod még szűz vagy. Akkor feltételezhetően még tini korban lehetsz kb, ilyenkor sűrűn előfordul, hogy napokat, sőt heteket késik, akár ki is maradhat.
2015. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de nekem már kezdettől fogva viszonylag rendszeresen jött meg mindig, sőt az elmúlt hónapokban mindig pontosan négy nappal előbb mint eltelt volna egy hónap.
2015. jún. 7. 21:51
 6/7 anonim válasza:
Fiatal vagy ennyi történhetett. Ha szeretnéd valamennyire befolyásolni a ciklusod, akkor ajánlom az Aviva tornát- amikor nekem voltak hasonló problémáim segített! :)
2015. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet a 3. válaszolónak is!!:)
2015. jún. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!