Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?...

Lehet terhes a barátnőm? Ketsegbe vagyok esve, mindenhol azt látom hogy ez terhesség jele.

Figyelt kérdés
A barátnőm menstruációja túl korán, egy héttel hamarabb jött és akadozik és nagyon kevés a vérzés. Óvszerrel védekeztünk, nem szakadt ki. Azért félek mert most először szexeltünk kb egy órával később is és megtöröltem alaposan a péniszem és a kezem is miután felhuztam az óvszert de most, hogy menstruációs zavar lépett fel félek hogy esetleg maradhatott valami az ujjmon és így a felhuzás közben kerult az óvszerre és talán terhes lett.. Utána néztem már pár helyen és a nagyon keves akadozo menstruacio lehet terhesseg jele. Eléggé parázok, 18 eves vagyok felveti elott állok nem akarok apa lenni...

2015. jún. 7. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha így védekeztetek, akkor nem leszel apa. Nem mindég egyforma a menstruáció erőssége.
2015. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neki ez volt esetleg a legelső alkalom, akkor megesik, hogy bezavarodik a rendszer és nem a megszokott időben jön meg. De egyébként is előfordulhat.

Ha hamarabb jön, akkor nem biztos, hogy ugyanannyira megvastagodott a nyálkahártya, mint máskor, ezért kevesebb.

Annak az esélye, hogy így teherbe esett, szinte elhanyagolható és ha mégis így lenne, akkor se lenne még semmi jele. A terhesség legjellemzőbb első tünete, hogy kimarad a vérzés, nem az, hogy hamarabb jön. Ritkán lehet vérzés a terhesség alatt, de nem általános.

Szerintem megnyugodhattok. :)

2015. jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhes a barátnőd, ne félj. A menstruáció megváltozhat időnként.
2015. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem most voltunk egyutt elosszor, csak ez az elso eset hogy egy nap egymas utan tobb alkalommal voltunk együtt. Kicsit hulyen irtam le. Azert aggodok mert eddig nem zavarta meg a menstruaciojat csak most.
2015. jún. 8. 00:13
 5/12 anonim válasza:
Hát ha nagyon nem szeretnél apa lenni akkor menjetek el egy nőgyógyászhoz és nem ártana ha megnézetnétek hogy van e baba.
2015. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a nagyon kevést szinte pár cseppre,pecsételésre értik. a barátnőd fiatal,még nem állt be neki jól. plussz még most szexeltetek előszőr,az is bezavarhat. jó,hogy vigyázol,de ne aggódj,nem terhes. de ha ennyire féltek,lehet fogamzásgátlót is felíratni. (csak inkább recepteset,ezt a vény nélkülit nem mondják jónak)
2015. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja nem első.de akkor is még nem állt be ennyi :-)
2015. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb és legbiztosabb módja, hogy megtudjátok, terhes-e, ha vesztek egy pár száz forintos terhességi tesztet és megcsinálja a barátnőd.

Lehet, hogy a hirtelen jött meleg, stressz, hormonzavar lépett fel, ami befolyásolja a ciklust és a vérzés erősségét.

2015. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon keves par csepp. Nem is aggodnek ha hamarabb jon csak hat ennyire keves. Na es akkor megegyszer nem ez volt az elso, csak most volt olyan elosszor hogy egymas utan tobbszor csinaltuk, es eddig soha nem zavarta meg a verzest a szex. Mindenkeppen elvegzunk egy tesztet!
2015. jún. 8. 12:43
 10/12 anonim válasza:

Tobbszor, de minden alkalommal uj gumival ugye? Biztos nem terhes akkor. Aki meg a fogamzasgatlot irja.... na en is fogamzasgatlot szedek, de annyi a remhir mostanaba h en attol is parazok...minden megvonasos verzes elott, utan, kozben... ha jonne a baba nem lenne akkora hudenagy baj, de meg nem most szeretnek...

22/l

2015. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!