Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betöltött 5. héten mi látszik...

Betöltött 5. héten mi látszik az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Máj.1-én volt az utolsó menstruációm első napja és 17-18-án volt pozitív az ovu teszt. Tehát kb. 5 hetes terhes vagyok. Gondolom szívhang még ilyenkor nincs, de az látszik ugye, hogy jó helyen van-e? Hogy nem méhen kívüli az látszik már? Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 8. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az mar látszik, hogy jó helyen van e.
2015. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ilyenkor azt nézik ,hogy jó helyen ágyazódott-e be meg azt is hogy mekkora a petezsák amiben majd az embrió fog fejlődni. Nekem 4 hetesen volt 5 mm a petezsák.

7 hetesen 1 naposan már lehetett látni az embrió szívpulzálását.

Múlthéten voltam 10 hetes 2 napos és akkor már ficánkolt a kis drágaságom :)

2015. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked 2-es! :)
2015. jún. 8. 12:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából 22-ére kaptam időpontot, de nem bírtam cérnával és felhívtam az orvosom, hogy ma mennék. Mondta, hogy türelmetlen típus vagyok... Nem érdekel, kaptam időpontot és akkor is megyek. Második baba, tehát van tapasztalatom meg tudom, hogy minden trimeszternek meg van az öröme és az esetleges veszélyei is. De az egyik legfontosabb kérdés, hogy jó helyen van-e. Azért is megyek, mert megijedtem, mert az elmúlt napokban kicsit fájdogált a végbelem, meg ma erősebben szúrt pár percig meg picit a hasam is. Bár évek óta aranyérrel küszködök, remélem csak az a bajom.
2015. jún. 8. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint te. Tudtam, hogy szívhang nem lesz, de legalább tudni akartam, hogy jó helyen van e.

2 ismerősöm is volt méhen kívüli terhes, és mindkettőnek az egyik oldali petevezetéke, petefészke el lett távolítva ezért.

1-es voltam.

2015. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma voltam, 5 hetes múltam, jó helyen volt, petezsák és szikhólyag látszott . :)
2015. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!