Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy esetleg LH...

Létezhet, hogy esetleg LH szintre ilyen mértékben reagál a terhességi teszt? (képpel ) vagy inkább ez baba?

Figyelt kérdés

elég zűrös a dolog,mert 05.13.án volt missed ab.-om, nagyon kora terhességgel. rákérdeztem a dokimtól,de azt mondta olyan kicsi volt,hogy nem kell türelmi idő.viszont mi védekeztünk mégis gumival, ami kiszakadt.


a mai tesztem: [link]



2015. jún. 8. 13:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ez HCG teszt, akkor terhes vagy.
2015. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hcg teszt. de olvastam, hogy mutathat keresztreakciót LH hormonnal, de ilyen mértékben lehetséges lenne?
2015. jún. 8. 13:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem :)
2015. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez 100%-os pozitív teszt. Nekem volt már hogy az lh-ra reagált, de az nem így nézett ki. :)
2015. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy olvastok össze-vissza minden szart, és aztán meg jönnek az ilyen kérdések, marharitka esetekről, amit beképzelnek maguknak a kérdezők. Ilyen ez a keresztreakció, meg a terhesség alatt menstruálás, meg az egész terhesség alatt nem volt pozitív a terhestesztem. Mi jön még?


Igen, ez egy teljesen pozitív teszt. Gratulálok.

2015. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem baromság, már bocs. tavaly nyáron volt egy hcg tesztem ami halvány pozi volt,mint kiderült akkor volt épp ovum. maratoni 55 napos ciklusnál.igaz jóval halványabb volt.
2015. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elözö terhessegböl nem maradhatott HCG? Vagy ahoz mar tul sok idö eltelt?
2015. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát ez egy pozitiv teszt.
2015. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az előzőből nem maradhatott hormon,mert egy héttel a műtét után volt béta hcg vérvétel és negatív lett teljesen.
2015. jún. 8. 22:34
 10/16 anonim ***** válasza:
6-os: nem azt írtam, hogy nem létezik, hanem hogy marharitka.
2015. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!