Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek aktus utan 2...

Szerintetek aktus utan 2 honappal a teszt mar biztos?

Figyelt kérdés

Megjott a mensim mind a 2 honapban de kozben fogamzasgatlot szedtem es ugy.

Viszont elotte honapban nagyon ossze vissza szedtem a tabit, 2-3-4 oras csuszasokkal szinte mindet. Csinaltam 1 honapja tesztet meg elotte 2 hettel is es mind negativ lett.

De en megis aggodom.. rossz eloerzetem van :/ :)

Szerintetek aktus utan 2 honappal ha negativ akkor mar tuti hogy nem vagyok terges?

( Gabriel 25-os erossegu )


2015. jún. 8. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Terhes *
2015. jún. 8. 17:04
 2/4 anonim ***** válasza:

biztos akkor.

szerintem 2-3 órás csúszás még belefér, de ebből tényleg ne csinálj rendszert, nem tudom elképzelni a szituációt, ami miatt egész hónapban nem volt fél perced bevenni időben. én gyárban dolgoztam és mégis mindig bevettem időben, pedig pont a műszak idejére esett, de ott volt a zsebemben, gyorsan bevettem amíg nem nézett az ellenőr és kész.

szóval figyelj erre oda, de biztos, hogy 2 hónap után kimutatná, még a legcsövesebb tesz is

2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
teszt
2015. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ha aktus után két hónappal negatív akkor az már tuti nem terhesség
2015. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!