Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a clostilbegy...

Lehetséges, hogy a clostilbegyttől mégsincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Ez a 4. hónapom clostival. Az előző háromban voltak szép tüszőim félidőben, viszont ebben a hónapban semmit sem látott a doki, holott az LH teszt jelezte, hogy lesz PÉ-m. Ilyen lehetséges? Vagy már nem reagál ennyi idő után a szervezet a clostira?
2010. febr. 28. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nődokim,hogy a Clostit 3 egymást követő hónapban lehet szedni, utána 1-2 hónap szünet KÖTELEZő , aztán egy újabb 3 hónapos Closti- kúra következhet.
2010. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kislányomnál nekem is így volt, de Ő a 2. clostis hónapban összejött. Most pedig a 4. hónapban sem sikerült, sőt azóta sem. ))-:

A dokim azt mondta, hogy 6 hónapig szedhetem folyamatosan, UH ellenőrzéssel, de a 4. hónap után leállította, mert nem volt érett tüszőm.

2010. febr. 28. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos nekem csak az első hónapban volt peteérésem, utána csak icipici tüszők:( 4 hónapig szedtem bromoval, most áttértem a barátcserjére
2010. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!