Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki hétvégére nem várja?...

Van aki hétvégére nem várja? (jún.13-14)

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Éreztek valamit?

Én egész héten görcsölgettem. Minden nap van egy-két perc amikor egy pontban elkezd fájni. Változó a helye, van amikor jobb, van amikor bal petefészkemnél, van pedig mikor a köldököm körül fáj. Ma meg például olyan érzésem van mintha már meglenne. Ugyanúgy viselkednek a csípőcsontjaim, meg nagyon tompa folyamatos "fájdalom"-inkább csak érzem, hogy van hasam- :D

Lehetséges, hogy csak ennyire érezném a mensit? Nem szokott így lenni.. Melleimmel nincs változás.

május 17-én volt a menst. első napja. 31-én volt peteérésem pontosan. Én mindig érzem.


2015. jún. 10. 14:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Szia! En pentek, szombatra nemvarom! Remelem nem is jon mert mar van 3 halvany pozi tesztem ami naprol napra erosodik. Ma vagyok a 12.dpo-n es a 10. en mar teszteltem.

Nekem is 17.-en volt a mensim elso napja de nekem 28 naposak a ciklusaim es 29.-en vagy 30.-an volt ovum.

Amiert teszteltem a 10. dpon annak az volt az oka, hogy a 7. tol kezdve nagyon fajt a hasam, mintha meg akarna jonni es ez kb neha meg most is tart.

A hasam huzodik kozben.. Most azon izgulok kicsit persze benne van a pakliban, ugyhogy tulelem, hogy ne jojjon meg! 😊

Drukkolok neked is!!

2015. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Akkor hasonlóan érzünk :) én még nem teszteltem. Ha hétvégén nem jönne akkor jövőhéten valamikor. Majd írj mi lett,megy a drukk ;)
2015. jún. 10. 15:42
 3/40 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is vasárnapra meg utána sem várom:-))) írja meg nekem valami mi az a dpon?nem tudok rá jönni:-((( én tegnap teszteltem de nem mutatott semmit:-(((((((((((
2015. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna megjönnie, teszteltem, de még semmi. Várakozó pozíció. Nekem is ilyen kis szurkálások vannak általában a jobb oldalon, de most pont baloldalt, illetve a közérzetem olyan, mintha megjönne. Az a baj, hogy előző hónapban is ilyen volt, mondjuk erősebben, és akkor meg is jött :( Előtte nekem se volt szurka. Majd meglátjuk :)
2015. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a jobb oldalon érzem mindig a szurkálást, illetve a nyomást. A mellem picit fáj, de nagyjából ennyi. A hőm fent van, bizakodom :) Vasárnap leszek a 14-ik dpo-n. Szedem még a barátcserje kapszulát, plusz iszom a palástfüvet.

Drukkolok nektek!!!


N.

2015. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Vasárnap kellene megjönnie, ez az első próbálkozós hónapunk. Mindenfélét beképzelek, örülnék, ha összejönne.


Saci

2015. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Akkor hasonló tünetek vannak.. :)
2015. jún. 10. 17:04
 8/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En vasarnapra nem varom, elso probalkozos honap, mar van 2 fiunk igy harmadik baba lenne.

Szerintem nekunk ez a honap nem sikerult.Utolso menzeszem elso napja majus 19 es a cilus.hu szerint junius 2-3 .an volt peteeresem de en nem figyeltem mert lakas felujitasban is vagyunk azzal voltam elfoglalva ezert nem tudom pontosan mikor volt ovum de mi junius 5.en es 6.an voltunk egyutt mert a ferjem kulfoldon dolgozik es 5.en jott haza.

Majd meglatjuk mi lesz.

2015. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Én változatlanul mensi tüneteket produkálok,ma a hátam is fáj.
2015. jún. 11. 04:03
 10/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Elso valaszolo vagyok. En ma reggel teszteltem 13. dpo! ( dpo az ovulacio utan szamolt napok). Azonnal kijott a masodik csik ugyhogy azt hiszem orulhetek!:)

Egyebkent mindenkinek megy a drukk es irjatok!!!

2015. jún. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!