Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek az alábbiak...

Mikor teszteljek az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés
Május 18-án volt a legutóbbi mensim első napja, tehát ma vagyok a 25. napon. A ciklusaim sajnos eltérőek, 28 és 36 nap közöttiek.
2015. jún. 11. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is maj 18-an jott meg en is eben gondolkozom hogy mikor is teszteljek megint ugyanis en ma elottem egy teszt csikot es negativ lett .en ugy gondolom mensesem elott fogok ket napal tesztelni.

Es te kedves kerdezo ereztel ovut?folyast ?szurkalodast? Ami utalt volna pete eresre?

2015. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mikor volt peteérésed és a teszttel biztosra akarsz menni, a leghosszabb ciklussal számolnék.

Ha tudod mikor volt peteérés, rá 14 nappal.

28. nap előtt nincs értelme.

2015. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 37-38. napon.
2015. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első ha mondanim kellene vmit,4e körülre tenném az ovut de ben tudom. Nem nagyon szoktam érezni.
2015. jún. 15. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!