Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? nagyon félek 18/L

Lehetek terhes? nagyon félek 18/L

Figyelt kérdés

öt napja kesik, faj a mellem mar nagyon de a hasam meg nem kezdte el. Baratommal sokszor szexeltunk de mindig hasznaltunk gumit es miutan elment bennem nem csucsultem meg rajta, hanem kihuztuk. Ujjazasnal sem erintkezett spermaval.

Van arra barmo lehetoseg hogy az ovszerbol kijott barmi is akkor, ha nem szakad el illetve csuszik belem?

Kerlek nyugtassatok meg teljesen.ideges vagyok. Lehet amiatt is kesik, illetve nemreg voltak szobeli erettsegijeim, az is kozrejatszhat?

Tesztet csinalok ma. Terhes lehetek?


2015. jún. 12. 08:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es mellesleg a ciklusom nagyon renszertelen, a legutobbi ketto pontos volt, 27,29 nap de altalaban valtakozni szokott: egyszer pontos egyszer kesik. Volt mar 21 es 45 napos is.
2015. jún. 12. 08:21
 2/12 anonim ***** válasza:
A gumi sem 100%os. Csináld meg a esztet és kiderül, de szerintem csak a sok stressztől van. Majd írd meg.
2015. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*tesztet
2015. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mensid nagyon nem rendszeres. PCOS, IR, pajzsmirigyet néztek már nálad? Ennyi idősen rendszeresnek kéne lennie. Ha ilyesmi a gond, az a késést is megmagyarázza, egy idő után el is maradhat a mensi a kezeletlen hormon problémáktól. A terhességet kétlem. Egy teszt választ ad, de a kivizsgálást nem halogatnám.
2015. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes legyél. Csináld meg a tesztet, az majd megnyugtat.
2015. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen csinalok tesztet hatha picit lenyugszok :/

Akarhogy eroltetem az agyam nem jut eszembe olyan amikor olyat tettunk volna baratommal ami teherbeeseshez vezetett volna :/ csak ezek ellenere is ideges vagyok

a mensim altalaban 29-35 nap kozott jon meg az nagyon rendszertelennek szamit?

A 21,45 meg regebben volt.

2015. jún. 12. 08:48
 7/12 anonim ***** válasza:
35. napra is rendszeres lenne, ha mindig a 35. napra jonne meg. A rendszertelen lenyege, hogy mindig mas napra jon meg.
2015. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, szerintem ez így nem igaz, mert nekem is 29-33 nap között jön meg és a doki erre azt mondta,hogy 35.napig még simán rendszeresnek számít. A rendszer alatt nem a napra pontos menstruációs ciklust kell érteni, pár nap eltérés belefér. Egyébként kérdező, csinálj tesztet, a rossmannos facelle tesztet ajánlom. Az nagyon megbízható, de szerintem 1% az esély arra,hogy terhes vagy. Inkább csak ideges szerintem.
2015. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, legalábbis az esély nagyon nagyon minimális, de megnyugvásként csinálj egy tesztet.

Az én dokim azt mondta, hogy mindig óramű pontosságra nagyon kevés nőnek jön meg, a lényeg, hogy ne legyen szélsőséges.

Tehát kb havonta legyen, de ha egy-két, pár nap eltérés van, nem gond.

(Nem kell mindenkit egyből, látatlanban a pcos-val, meg ir-rel ijesztgetni...)

2015. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetés, egy vérvétellel meghatározható, van -e ilyen gondja. Azért egy hét ide vagy oda nem számít pontos mensinek.
2015. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!