Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.

Május közepén elkezdett érzékeny lenni a mellbimbóm, gondoltam peteérésem van de nem múlt el csináltam tesztet negatív lett. Akkor megvártam a menstruációmat ami meg is jött június elsején, de csak 2 napig tartott és elmúlt majd pár nappal később rózsaszínes folt volt a WC papíron pisilés után, de ez is elmúlt. csináltam újabb tesztet az is negatív. 3 napja voltunk együtt a férjemmel és azóta megint rózsaszínes pecsételésem van de csak a WC papíron.

Hívtam a nőgyógyászom de nem veszi fel (láttam a facebookon hogy nyaral).

Már elkezdtem utána olvasni mi lehet ez semmit nem találtam. Ma nem tudok elmenni nőgyógyászhoz mert a férjem éjszakás a 17 hónapos kislányomra nincs ki vigyázzon és csak késő délután van rendelés az sztk.ban.

Kicsit ideges vagyok, nem szedek gyógyszert, megszakítással "védekezünk", és lassan szeretnénk második babát. Szóval örülnék neki ha terhes lennék.

Egyébként fáradékonyabb vagyok, kicsit érzékeny a mellbimbóm és tegnap hányingerem is volt, esküszöm ha nem lenne negatív a teszt azt mondanám terhes vagyok.

Tudom hogy senki nem orvos és látatlanba nem tud megvizsgálni, de hátha volt valakinek hasonló.

Hétfőn ha nem veszi fel a nőgyógyászom akkor elmegyek az sztk-ba( bár nem szívesen mert csak rossz tapasztalataim vannak).

Csináljak még tesztet addig?

Köszönöm a segítséget!


2015. jún. 12. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek gyereket még, akkor miért megszakításosan vagytok együtt?

Én úgy tudom, hogy teszt hamarabb ki mutatja, mint , hogy a tüneteket elkezd észlelni.De ez biztos nem igaz mindenkire

2015. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál.

Igazából élesbe augusztusban szeretnénk elkezdeni a babaprojektet addig pedig ugy vagyunk vele hogyha jönni akar hamarabb akkor örülünk neki.

Én is igy tudtam. Csak ez a pecsételő vérzés kicsit megijeszt. Tudom hogy biztosat csak az orvos mond csak egy kicsit Félek ha nem terhes vagyok akkor mi bajom lehet.

2015. jún. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!