Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik 7. én kellett...

5 napja késik 7. én kellett volna meg jönnie. A menstruációm helyet fehér krémes folyás van. Szúrkál a petefészkemnél 2 napig ágyban voltam folyamat annyira gyengének éreztem magam. Sajnos a reggeli teszt negatív. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg, tesztelj újra, nem minden nap, de mondjuk 2-3naponta. Ha marad negatív, nézesd meg dokival magad, nekem egyszer volt kis cisztám, mert nem volt tüszőrepedésem, ez felszívódott később. Ilyen is lehet, de az is, h később volt peteérésed, ezért még korai tesztelni. Kitartás!
2015. jún. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Nagyon szeretnék babát mert sajnos van egy betegségem amivel lassan 2éve szenvedek.Az orvosok csak gyógyszert irattnak fel folyamat és még ők se tudják hogyan és mitől alakult ez ki.Annyit mondtak hogy ez szépen lassan belül károkat csinál.És én ezt nem szeretném ki várni.
2015. jún. 13. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, meggyógyulsz, és valóra válik az álmod a babával kapcsolatban! Soha ne add fel!
2015. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 13. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A legelső kérdés linkben nem a gabriel van, az minden csak nem szellemcsík... Grat!
2015. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül összejött a baba?
2020. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!