Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyönyörű pozi tesztek, mensi...

Gyönyörű pozi tesztek, mensi körüli napokon, viszont néha erős mensi fájdalom, vehetek be gyógyszert?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint normális, hogy mensi szerű görcseim vannak, de én aggódom,
2015. jún. 12. 23:39
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. jún. 12. 23:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is voltak, nem is enyhék. Vettem is be algopyrint az elején, mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok (4 évig próbálkoztunk, szóval már nem is reménykedtem), erre kiderült, hogy lakik a pocakomban valaki. :) Na ekkor meg azért voltam betojva, nehogy méhen kivüli legyen és azért görcsöljek. :)

Nekem nagyon bevált a magnézium, az dokim azt javasolta a görcsökre. Aztán a 8.-9. hétre elmúltak a fájdalmak pikk-pakk. :)

Szóval nyugi, minden oké lesz!

2015. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na holnap be szerzem.

Nekünk ez volt a 11. hónap, de mivel fájdogált a hasam így nem is reménykedtem. De az a bizonyos hetedik érzek azt súgta reggel csináljam meg azt az egy tesztet ami maradt. Hát most már nem jártam pofára eséssel :) nehéz elhinni még :)

Köszönöm szépen a nyugtató sorokat :)

2015. jún. 12. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Szivesen. :)

Én az elején MagneB6-ot szedtem (Bérest), csak hasmenésem volt tőle igy utána váltottam a mg-citricire, amit az orvos ir fel.

A mensi-szerű fájdalom nekem is megvolt, de elmúlt magától, és teljesen rendben volt a baba.

Mikor mész orvoshoz?

2015. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. Gyereknel olyan gorcseim voltak menni alig tudtam.2 honapig gorcsoltem.magne b6 es troparin 3x 1 kellett.. gratula es sok boldogsagot
2015. jún. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító helyett próbáld meg a magnéziumot! Nekem pl a gagyibb Penny-s Mg pezsgőtabletta is tökéletesen bevált. Kisebb-nagyobb görcsök, szurkálódás a terhesség végéig előfordulhat. Gondolj csak bele, micsoda változások mennek végbe odabent! :) Gondtalan babavárást!
2015. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Július elején kell mennem, azt mondta ha nem jön meg, hát csúnya volna most már ha meg jönne ilyen tesztek után :))))
2015. jún. 13. 08:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2015. jún. 13. 08:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is menzi előtt teszteltem és ugyanúgy görcsölt a hasam mintha mégis meg akarna jönni. Olvasgattam erről, normális, vettem be magneziumot és amúgy másnapra már teljesen elmúlt a mindjárt megjön érzés. De aggasztó volt, nem tagadom.
2015. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!