Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor a menstruáció...

Most akkor a menstruáció előtt mindig 14 nappal van peteérés, vagy ez nem mindenkire igaz?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvastam már ezzel kapcsolatban. Azt is, hogy akinek elmarad a normál peteérése, annak lehet később spontán peteérés, akár egy orgazmustól is. Na most, ha a 14. napon nekem megtörténik, akkor nálam nincs is esély spontánra? Kinek mi a tapasztalata, véleménye ezekről? Azt is olvastam, van akinek 28 napos ciklusnál mindig késői peteérése van, 20. nap körül. Akkor viszont már megdől a szabály, mely szerint 14 napra rá válik le a méhnyálkahártya.
2015. jún. 14. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az az, ami a nagy könyvben meg van írva. De mivel minden nő más, máshogy működik a szervezete, így egyéni, hogy kinek mikor van peteérése, illetve spontán peteérése is lehet bárkinek, bármikor.
2015. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg van késői peteérés, van egy anyag, korai terhességi faktor vagy mi ami nem engedi a mehnyalkahartyat leválni így lehetséges, hogy akkor essen teherbe valaki.

Bármikor lehet peteérés, éppen ezért nem védekezés a naptár módszer.

Nekem pl 10. napon volt, korábban mint ahogy hittem volna. Nem tudom mennyire átlagos ez nálam, korábban nem figyeltem.

2015. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általánosan elmondható, hogy mensi előtt 14 nappal van a peteérés. De mindig vannak egyéni eltérések. Hamarabb és később is lehet. Érdemes hőmérőzni és figyelni a nyákot, úgy könnyebb megállapítani mikor is van.
2015. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!