Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csúszik a menstruáció egy...

Ha csúszik a menstruáció egy hetet, az új peteérés az új menzeszhez igazodik, vagy a régihez?

Figyelt kérdés
Majus 7.én kellett volna megjönnie, de május 15.én jött meg ( utrot szedtem kicsit tovább mint kellett volna, mert nem volt egyértelműen negatív a tesztem, ezért késett valószínűleg). Az eredeti ciklusomhoz képest május 20-án lett volna a peteérés, de a mostanihoz képest meg 29-29. Akkor most melyik?
2015. máj. 21. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy csúszik!

Ovuláció valószínűsíthető időpontja a menstruáció ELŐTT ~14 nappal van!

2015. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem a kesobbi,de miert nem vezetsz hogorbet vagy ovutesztelsz vagy nezel nyakot vagy mindet egyszerre. Az a legjobb ha mindet csinalod es akkor nincs ketseg, hogy mikor van ovu.
2015. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hőgörbét vezetek. Nem ment le nagyon a hőm, mióta megjött 36,7 körül van. Nyákot hiába figyelem, nekem kb sose volt vagy nem veszem észre. Ovutesztet nem használok, felesleges pénzkidobásnak érzem. Úgyis együtt vagyunk amikor jólesik, nem szeretném megtörni ezzel a hangulatot, hogy na most nincs szex, mert nincs ovu, na most muszáj, mert van...

Csak kíváncsi voltam, hogy kb mikor számíthatok rá, most a napokban, vagy jövőhét végén.

2015. máj. 21. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Csúszik.

15-én megjött, de a hőd nem esett le azóta sem? Tuti nincs ott baba? Rendesen megjött?

Mutatsz egy görbét?

2015. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a régihez igazodott, egyszer késett egy hetet, a következő hónapban előbb jött meg egy héttel. A peteérés is ennek megfelelően alakult.
2015. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a görbém.

2015. máj. 21. 12:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik bármi lehet :) Csak azt remélem, hogy nem 20-án hajnalban volt, ha volt már, mert cska tegnap este voltunk együtt és akkor lehet lemaradtunk róla. Ha még ezután lesz az nem gond :)
2015. máj. 21. 12:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Tuti nincs baba... Az nem kizárt, hogy indult valami, mert voltak gyanús tesztek, de aztán negatívak lettek. Még menstruáció 3. napján is csináltam egy tesztet, mert furcsa volt, hogy nem megy le a hőm, teljesen negatív. Szóval biztos nincs baba. Itt egy előző kérdésem, ahol vannak képek a tesztekről: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2015. máj. 21. 12:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó görbe, 37,2-ről leesett 36,7-re. Mondjuk ez elég magas alaphő, nincs pajzsmirigy problémád? Hol méred a hődet?


7. cn-en vagy, miből gondolod, hogy máris volt ovud?

Szerintem még csak most lesz, a hőd sem ment még feljebb az alaphőről (36,7-ről), az az 1 tized nem számít, mérd a következő napokban is és amikor megindul felfelé (37 körülire vagy afölé) már tudni fogod mikorra nem várod (ovu + kb. 14 nap)


A gyanús tesztek és az egy hetes késés lehetett valaminek a kezdete, csak aztán nem maradt meg a baba.

2015. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek csak a mensi x. napján megy lejjebb a hője, nincs ezzel semmi baj. Ahol x nem = 1.
2015. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!