Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hónapja próbálkozunk baba...

8 hónapja próbálkozunk baba ügyben,eddig sajnos sikertelenül.Ebben a hónapban máj. 10-én kellett volna megjönnie,és még ma sem érzem semmi jelét,hogy meg akarna. Lehet, hogy megtörtént a csoda?

Figyelt kérdés

A melleim fájnak és meg is nőttek,a hasam néha görcsölget,de nem olyan mensi szerűen.

Undorodom a kávétól,de nem az illatától,hanem nem bírom meginni.Néha szédülök,folyásom van,pedig nem szokott lenni mensi előtt egyátalán.Sokat fáj a fejem.

Jó időben voltunk együtt a Párommal.

Mit gondoltok,lehet hogy sikerült végre az a Pici Csoda?

Előre is nagyon szépen köszönöm.


2008. máj. 19. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jol hangzik :)

En a helyedben lerongyolnak az elso patikaba, vennek egy Clearblue Plust, es pisilnek :D

2008. máj. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos! Rohanj a gyógyszertárba egy tesztért, de el ne ess!

Drukkolok!

2008. máj. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem is szaladj egy tesztért és csináld meg!!! hajrá és szurkolok nagyon neked!!! de írd meg ám az eredményt. menjél és írj :)

sok sikert. 38 hetes kismama

2008. máj. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,aranyosak vagytok... :)

Sajnos most nem tudok lemenni,és még nem is szeretnék,mert félek,hogy megint csalódok és lehet,hogy azt nem bírnám ki.

Amit még elfelejtettem írni,hogy dohányzom sajnos,de attól is rosszul vagyok.Ez is lehet jel?

2008. máj. 19. 09:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez már a baba miatt lesz! Már nagyon sokat késik, és olyan tüneteket produkálsz, hogy csak terhes lehetsz. Irány a patika!
2008. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És ha megint csak bedumálom magamnak ,mert annyira szeretnénk már Őt?

Én már komolyan félek tesztelni... :(

Már van egy 3 éves kisfiunk,de nem tudom mihez viszonyítani a tüneteket,mert Nála,mikor terhes lettem is megvolt és nem volt SEMMI tünetem.

Különbözhet ennyire 2 esetleges terhesség?

Az számít valamit,ha együtt vagyok a Párommal sokkal jobban érzékeny vagyok "lent" és néha picit kellemetlen is a közösülés?

2008. máj. 19. 09:25
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem már nem csak bebeszéled magadnak. nekem anno 4 napot késett. semmilyen tünetem nem volt, csak annyi, hogy azt éreztem hogy megjön de nem jött meg. csináltam és pozitív lett. biztos neked is az lesz.

Figyelj. biztos félsz az eredménytől, de ha terhes vagy, akkor meg ez az idegeskedés, feszültség nem jó sem neked, sem a babádnak.

A tüneteid tényleg arra utalnak, hogy babád van.

Nagyon szorítok neked.

újra én a 38. hetes kismama

2008. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat.

Ezért szeretem ezt az oldalt,mert itt mindenki próbál segíteni a másiknak is, nem csak magával van elfoglalava mint máshol.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm.

2008. máj. 19. 09:35
 9/16 anonim ***** válasza:

A cigiundor a legárulkodóbb jel! Úgyhogy tesztelj, és ne félj!

2 terhesség pedig egész különböző lehet, persze!

Drukk! Majd írj!

2008. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is minden jel babára utal! Nekem három napos késéssel már a Lilly terhességi teszt is kimutatta a babát reggeli vizeletből! A Clearblue meg már a mensi előtt egy nappal pozitív volt!

Én 5 hetes vagyok és nekem is érzékenyebb szeretkezéskor ott lent és néha kicsit kellemetlen is!

Szerintem ne félj tesztelni, mert minden jel arra utal, hogy nem csak bebeszéled magadnak, hanem valóban babát vársz!!!

Nagyon szorítok és szerintem itt mindenki! :))

Úgyhogy írj ám, ha tudsz valamit! :)

2008. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!