Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal a menstruációm 9-en napján óvszer nélkül voltunk együtt. Pont akkor vette ki amikor elment. Nem bennem ment el, de hallottam és olvastam is, hogy az "előnedv"-ben is lehetnek spermiumok. Rá 12 órára be is vettem egy együttlét utáni tablettát. Rá kb. 1 hétre megjött. Azt is olvastam, hogy több nőnek lehet megjön, vagy csak vérzik egy kicsit, még ha terhes is..

Eléggé félek...Kérlek segítsetek, nyugtassatok meg..

Előre is köszönöm. Szép napot!


2015. jún. 15. 14:55
 1/1 anonim válasza:
Van esélye, de nagyon kevés...inkább akkor izgulj, ha majd legközelebb nem jön meg. De ha nagyon ideges vagy, akkor vegyél egy terhességi tesztet. A teszt jobban tudja, mint itt bárki...
2015. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!