Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy terhes lett?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek harom napja mar, hogy késik . Az elmúlt hónapban kétszer tudtunk csak szeretkezni. Mind a kétszer megnéztem az óvszert, hogy kilyukadt-e(vizet engedtem a gumiba). Egyszer sem volt lyukas. Sőt másodjára, nem is élveztem az óvszerba. Jogos az aggódalmam, hogy lehet terhes? Azert vegyek terhességitesztet ?

2015. máj. 28. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes lenne. Késés előfordulhat stressztől is, meg sok más tényezőtől, úgyhogy no para!
2015. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet terhes, csak nem tőled...
2015. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pár nap késés miatt még nem kell parázni...:) majd ha már 1-1.5 hete nincs semmi,akkor...
2015. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem te vagy Chuck Norris, akkor kb. 0,01 %. :-)


Próbáljatok megnyugodni, amennyire lehet, sok mindentől késhet, többek között az idegeskedés miatti stressztől is.

2015. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semekkora,mivel rendesen használtatok óvszert.
2015. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, tanácsokat , néhol vicces kommenteket/válaszokat . Barátnőm közölte velem reggel, hogy ma mar nem kell aggódni, hisz 100%, hogy nem terhes. Köszi mindenkinek.
2015. máj. 29. 06:30
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mással is eredményesen védekezett :)
2015. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!