Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm? Mekkora az esélye? Kiszakadt gumi.

Figyelt kérdés
Kiszakadt a gumi, de szerencsére időben észrevettem. Kb fél percig csinálhattuk így, mielőtt kivettem, Azután azonnal levettem és kidobtam a gumit. Be is fejeztük utánna, majd később folytattuk csak. Előváladék minden bizonnyal volt a gumiban, mivel már egy ideje csináltuk. Az lenne a kérdésem hogy mekkora az esélye hogy terhes lett a barátnőm? Nem csináltuk még sokszor, nem rég még szűz volt tehát viszonylag még szűk.

2015. máj. 31. 15:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy jövő héten kéne megjönni neki, 4-5 nap múlva, de nem rendszeres neki. Általában késik. 17 évesek vagyunk.
2015. máj. 31. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, szinte esélytelen, jártam így nem egyszer sosem volt gond, sőt szerintem ez után lehet el is hagyjátok a gumit majd:D
2015. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Durex feel intimate óvszert használtunk.
2015. máj. 31. 15:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért hagynánk el?:D Most először használtunk ilyen óvszert, vékonyabb fajtát ráadásul nem is spermicides. Ezért aggódom.
2015. máj. 31. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű. De a gumit elég nehéz elszakítani, még kézzel is. Szóval valamit nem túl jól csináltatok.
2015. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy sikerült kiszakítani. Főleg annak a válaszolónak, aki többször is járt már így. Taníts, mester.
2015. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a teteje volt lyukas,akkor igen lehet.
2015. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A spermatartály oldalánál szakadt ki. Amikor észrvettem már fel volt csavarodva (csúszva?) a péniszemre.
2015. máj. 31. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az elején írtam. Nem úgy értem, hogy ezt elhagyjátok, hanem úgy önmagában a gumizást:)
2015. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!