Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt ovutesztelők!...

Tapasztalt ovutesztelők! Ovutesztet mikor érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, kíváncsi lennék pontosan mikor van ovum. Milyen tesztet vegyek és hol? Mikor csináljam meg? 14. nap környékére tippelek, de van mikor van fehér folyásom, van amikor semmi nincs olyankor. Ezért szeretném kideríteni. Hány napon keresztül érdemes a tesztet csinálni, mikor mit kell látnom rajta?
2015. jún. 15. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A 10. Napon kezd el, biztos ami biztos.
2015. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a neten rendeltem 50 db-osat, de nem túl jó. Lehet a drágább, pár darabos fajták megbízhatóbbak.

Napról napra erősödik rajta a teszt csík és akkor pozitív ha ugyanolyan erős, vagy erősebb mint a kontroll csík, aztán hirtelen teljesen negatív lesz, akkor már bekövetkezett a peteérés.

Most legutóbb nekem egyáltalán nem lett pozitív, még ugyanolyan erős sem lett a teszt csík mint a kontroll csík. Ehhez képest biztos hogy volt peteérésem, mert uh-ra jártam és szépen végig lehetett követni.

Szóval azért ez nem egy egzakt tudomány. :)

2015. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!