Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen görbe és LH tesztek...

Ilyen görbe és LH tesztek mellett érdemes sima HCG tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Ezek az LH tesztek:

[link]


Ez pedig a görbe:

[link]


Szerdán és csütörtökön krémes barna folyásom volt ami ma még nem jelentkezett.Szerintetek baba miatt vagy ovu miatt ilyenek az LH tesztjeim?


2015. jún. 12. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem még.

Beagyazodas körül lehetsz ha összejött. De ha már be is fejeződött... Még nincs elég hcg a teszthez. Minimum 3-4 nap de inkább a nemvárt napja.

2015. jún. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen szokott lenni a hőgörbéd, de ez az egy alapján én inkább ovura tippelnék.
2015. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lehet ez ,de ma már jött piros vér is...szerintem mensi lesz.Egyébként nem szokott ilyen lenni a görbém,ovu után mindig 36,7 felett van,de 2 hónapja megállapítottak egy cisztát úgyhogy lehet az kavar be a tesztbe.
2015. jún. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!