Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » DM-ben kapható tesztek közül...

DM-ben kapható tesztek közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
X-epil. De a Gabriel megbízhatóbb, viszont az csak patikában udod megvenni.
2015. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem az X-epil sose csapott be.
2015. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gabriel teszt az nagy foss!!! x epil tesztjeim mind pozitiv volt a Gabriel tesztnel pedig negativ. Van egy lanyom.

Romed teszt ; X Epil teszt ez a ketto amit ajanlani tudok !!! Jah es 25os erosegu tesztet erdemes meg venni ;) ;)

2015. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Jesszusom...
2015. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Predictor Early, nekem ez 6 nap késésnél olyan erőset mutatott, hogy erősebb volt sokkal a teszt csíkom..ikreim voltak ..
2015. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, Ilyen tesztet én is vettem de mikor hazaértem és utána olvastam itt lelombozott mennyi fals tesztet teszteltek vele! De akkor ezek szerint ez is úgy működik, hogy akinek beválik, az nem jön fel irkálni róla, akinek nem az meg ír:)
2015. jún. 16. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Na igen lehet :) Na de én mikor teherbe estem 4 félét is csináltam és amit tapasztaltam, hogy x-epil halványabban mutatta mint a többi, azt hogy falsokat hogy mutatnak nem tudom, mert maikor negatív volt akkor negatív volt és nem is volt baba soha :) Biztos egyébként sok mindentől függ ez is, de ha van baba akkor mindegyik kimutatja :)
2015. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!