Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett 3 napot, ma reggel...

Késett 3 napot, ma reggel halvány pozitív teszt de kezd megjönni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, de kimaradt 2 szem, valamint gyanítom hogy már nem úgy hat mert 6 éve szedem. Mindig pontosan jön meg, most csúszott 3 napot. Ma reggel halvány pozitív tesztem volt, de közben kezd megjönni. A családban sokak nem a ciklus közepén hanem a végén estek teherbe. Baba lenne vagy sem? Olvastam, hogy aki fogamzásgátlóval terhes, annak is meghozza egy kicsit a tabi.
2015. jún. 16. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem orvos!!
2015. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintemis orvos!
2015. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem mennék orvoshoz. ilyen fiatal terhességgel nem sok doki foglalkozik. ahogy írtad a család nagy része a ciklus végén esik teherbe, lehet nálad is elkezdődött valami de nem tapadt meg, mert ha azt nézzük a gyógyszer hatására a méhnyálkahártya elvékonyodik. hova is tudna rendesen megékelődni a baba?

de úgy cselekedj ahogy azt a szíved súgja kérdező, ne másra hallgass.

2015. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon érzékenyek a melleim, főleg a bimbók, meg néha mintha feszülne a hasam. Beszéltem az orvosommal, azt mondta lehet pecsételő vérzésem van. Pénteken kéne a tabit elkezdenem, akkor teszteljek újra, ha pozitív akkor már jövő héten láthat ultrahangon valamit :) Nem terveztük , de mostmár nagyon szeretném:)
2015. jún. 16. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!