Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron tudtok a...

Székesfehérváron tudtok a kórházban jó szülész-nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Már többször megjártam és szeretnék egy normális orvost de így, hogy tartok ettől a kórháztól mert új dolog nagyon nehéz. Előre is köszönöm.
2011. júl. 20. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én tudok egy nagyon jót, bár sokan pont őt nem fogják javasolni, idősebb orosz András, ő az atyaúristen a szülészet-nőgyógyászaton, én még olyan emberrel nem találkoztam, akinél ne ő mondta volna ki a végső szót. Illetve olyan orvossal sem, aki ne azt mondta volna akár magánbetegének megkérdezem orosz főorvos urat, Orosz főorvos úr azt mondta nem.

Úgyhogy én őt ajánlom. Bár van aki nem bírja a stílusát, nekem , úgy, hogy egy fillért nem adtam neki, nem ajánlottam, térden állva törölte le a papucsomról a vért (mert ahogy megnyitotta a sebem elöntött a trutyi), szó szerint és félrelökte a nővéreket, akik kiabáltak, hogy összefogom kenni a padlót és mondta nekik, alkalmaz a kórház takarítónőt.

A másik, akit viszont sokan bírnak és Orosz főorvos is hozzá küldött mikor kellett egy kontrollvizsgálat (mert rossz volt az AFP és mondta nézzen meg egy másik orvos és ha ő sem lát semmit, rendben van), Csetényi doktor úr. Ő fiatal, de nagyon tisztességes.

2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak azt nem tudom, hogyan működik ez, hogy felkérjem, hogy gondozzon. Gondolom, ha megyek uh-ra a kórházba akkor nem ő lesz ott. Hogyan tudom elérni és mondjam neki azt, hogy úgy ajánlották és stb. Bocsi ha buta vagyok csak nem akarom magam beégetni. Szerintetek hogyan csináljam. Itt a Fehérvári kórházban senkit és semmit nem ismerek. :(
2011. júl. 20. 18:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Az idősebb Orosz doktor nemrég nyugdíjba ment, és az összes kismamáját átadta a fiának. Én már eredetileg is hozzá járok, mert a második terhességemkor nyolc hetet feküdtem itt a kórházban, és elég jól megismertem itt az orvosok hozzáállását. Én már akkor eldöntöttem, hogy a harmadikat csakis az idősebb, vagy az ifjabb Orosz doktornál fogom szülni, végül a fia mellett döntöttem. Hát nem bántam meg, én nem vagyok egy ömlengős típus, de csak legekben tudok róla beszélni. Tényleg. Ez már a harmadik gyermekem lesz, mégis messze a legjobb terhességem, és ezt neki köszönhetem. Már betöltöttem a 37. hetet, és még mindig egyben vagyunk, ilyen eddig még nem volt. Ha bármi probléma van, azonnal megnéz, a szabadsága alatt is minden reggel a kórházban lévő kismamáinál kezd. És nagyon alapos, mindenre figyel, és fiatal kora ellenére nagyon profi. Tényleg csak ajánlani tudom.
2011. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha gondolod, privátban megadom a számát.
2011. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én most töltöm a 32. hetet az én orvosom a dr.Rubliczky Levente. Nagyon ajánlom alapos és türelmes.
2011. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dr.hagymássy ,most ő a főorvos.hozzájárok,a várkörúton van magánrendelése,oda kell bejelentkezni.én megvagyok vele elégedve.29hetes vagyok.a csetéyni 4D-zett a héten, nagyon szimpatikus volt ő is, megpróbálhatod őt is.
2011. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Blaskó Ervin Balázs doktúr úr!!!!! Nekem ő jött be nagyon. Ha ő nem lett volna, akkor a Csetényi. Fiatalok és nagyon lelkiismeretesek. Bár itt Fehérváron szinte mind jó doki, jó a csapat.
2011. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is Blaskó doktorhoz járok, a 2.-at is nála fogom szülni pár hónap múlva... Én meg neki köszönhetek nagyon sokat... :)
2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a 14. terhességi hetemben járó kismama vagyok. Én is az ifjabb Orosz Gábor doktor Úrhoz járok. Én is csak dícsérni tudom, annyira lelkiismeretes, és bármikor felhívhatom telefonon, ha problémám van.
2011. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Húú lányok köszönöm az ajánlásokat. Remélem akkor minden rendben lesz. Még annyit, hogy a kórházban kell őket felhívni, vagy hogyan csináljam annyira béna vagyok. Voltam egyszer a kisebbik lányommal ügyeleten terhesség alatt és egy nagyon kedves fiatal doki volt de nem találom a papíromat és nem tudom a nevét. Azt tudom hogy szemüveges volt és szőkésbarna hajú. Hát ez nem sok.

Mennyit kell fizetni vagy a kórházban nem kell csak a magánrendelőben? Nektek mennyibe került? Előre is köszi.

2011. júl. 21. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!