Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-28 napos ciklusnál lehet a...

26-28 napos ciklusnál lehet a 17. napon az ovuláció?

Figyelt kérdés
A Ciklus.hu erre a napra húzza be a hőgörbémnél. Viszont a 11-12. napon is leesik a hőm. Össze vagyok zavarodva.
2015. jún. 16. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutasd a görbéd. Nekem is általában 28 naposak a ciklusaim de ebben a hónapban nekem is a 17. napon húzta be és kb. akkor is volt, és most vagyok a 32. napon, mensinek semmi jele, és reggel egy halvány pozi tesztem volt. Reménykedek.
2015. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2015. jún. 16. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 naposak a ciklusam,mindig szépen kijött az ovulációm a naptárban, de ebben a hónapban teljesen bedilizett a görbém,és még nem vol ovum szerintem. Tegnap esett le a hőm a 17. ciklus napon most várom, h emelkedjen. Lehet ez a bolond hőség vagy nem tudom mitől van.
2015. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!