Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 1-én voltunk együtt a...

Január 1-én voltunk együtt a párommal. Mikor érdemes tesztelni? Mindenhol mást írnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm első napja december 20-án volt. Általában nem 28napos a ciklusom. Elég rendszertelen. Van hogy hónap elején és végén is van. 1hete szúrkál a hasam, hányingeres vagyok..éhes vagyok de ránézek a kajára és már rosszul vagyok. Csoki jöhet minden mennyiségben. Semmi barnás, csak nagyon erős fehér folyásom van. Máskor is megvan a fehér folyás, rá 1 napra vagy estére bebarnul. Viszont már egy hete semmi.

2015. jan. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Ha ahhoz képest késik, tesztelj. Még csak 14 napja történt az aktus, korai lenne de ha nagyon kíváncsi vagy próbálhatsz egy tesztet.
2015. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én január 20 előtt nem tesztelnék.

Ha ilyen kérdés van, akkor mindig azt írom, hogy érdemes megvárni a mensi kimaradását. Mivel te viszont ezt pontosan nem tudod, ezért én a január 20-át ajánlom. Addig eltelik egy hónap az előző mensi óta, akkor már nagyobb eséllyel mutatná ki a teszt, mint most.

2015. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb. most ágyazódhat be.A tünetek még nagyon koraiak lennének. Sőt amikor a kislányommal várandós lettem semmilyen tüneteim nem voltak.
2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Azért is voltam tanácstalan, mert volt, ahol azt olvastam hogy akinek nem rendszeres, az az aktustól számított 14. napon tesztelhet.

2015. jan. 14. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Tesztelhetsz bármikor, de nem nagyon van értelme. :)


Szerintem is várj kb. 30 napot az utolsó menstruáció első napjától. Már csak azért is, hogy elkerüld a csalódást, ha egy ún. kémiai terhességet jelezne a teszt, ami aztán a rendes vérzéssel távozik is. A helyedben én 20-án tesztelnék legkorábban.

2015. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!