Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély a...

Szerintetek van rá esély a csatolt görbével, hogy babás vagyok? Holnap nem kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 1. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos elég cikkcakkos!Ez a múlt havi görbém:

[link]

Ebben a ciklusban málnalevelet ittam,nézd a második fele milyen szép lett:

[link]

Babában nem reménykedek annyira,az imént tettem ki egy kérdést,miszerint feljebb kellene-e mennie,de már nem cikkcakkos.Próbáld ki a teát,én most ittam először és szépen rendbevágta a görbémet,következő ciklusban én is kezdem a clostyt,már itt a recept,de a teát mellette iszom ugyanúgy majd.Sok sikert!

2010. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha holnap tesztelnék, reggel, már kimutatná a pozitívat , vagy még várjak pár napot???
2010. márc. 1. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes görbe alapján.

Viszont a válaszoló szerintem igen.

Drukkolok mindkettőtöknek.

2010. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én véleményem is ugyanaz, mint a 10:28-as válaszolóé.

Azért drukkolok mindkettőtöknek.

Kedves Kérdező!

Én is csak ajánlani tudom Neked a teákat. Nekem is nagyon cikk-cakkos volt a görbém. Az első cickafark teázós hónapban terhes lettem.

Ennek már 36 hete, és lassan megérkezik az én kis Angyalkám.

2010. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, szerintem sem jött össze a görbe alapján, de azért drukkolok! Csinálj tesztet, ha nem jön meg, és kiderül. Első válaszoló, szerintem te babát vársz:)

Mindkettőtöknek nagyon drukkolok!

ҝ

2010. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!Kedvesek vagytok,hogy azt írtátok,amit,kb.4 nap és kiderül:)

Kérdező,látod más is javasolja a teákat,szerintem próbáld ki!Megmondom őszintén,én tartok a clostytól,egy kicsit bizakodok is,hogy a köv hónapban nem is kell már kiválltanom,na de majd meglátjuk.6 előtt tuti nem tesztelek,ha addig nem jön meg,és fentmarad a hőm is,akkor már az elég biztató lesz,és akkor tesztelek!Hajrá!Igyál teákat!

2010. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:(
2010. márc. 1. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!