Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szűz. A teherbeesés gondolata úgy merülhet fel ennek ellenére, hogy barátommal pettingelni szoktunk, élvezett már a hasamra, combomra. Úgy tudjuk,egyikőnk sem juttatta belém a kisfickókat, "legdurvább" eset is az volt, hogy a nadrágomra a combom tövéhez folyt, de egyből levettem a nacit.

Ezek ellenére 6. napja késik, és nem tudom, mit higgyek. Mégsem olyan lehetetlen, hogy hiba csúszott be?

A hasznos, értelmes válaszadóknak előre is köszönöm válaszukat.:)



2015. jún. 19. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! 0% az esély, hogy terhes lennél. Ennyitől nem lehet teherbe esni, nyugi :) Ráparázol és amiatt késhet.

Vegyél egy tesztet, drogériában kb 3-400Ft, csináld meg, úgyis negatív lesz, majd attól megnyugszol és meg fog jönni. Relax :)

2015. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:) A tegnapi Topjoy kupakomban is ez állt: relax. :D Ma akarunk tesztelni, remélem nem lesz 2 csík.


Egyébként a tüneteimet kihagytam. Legutóbb mérve 37 fokos volt a testhőm (azt hiszem, szerdán), szokott fájni a fejem, a hasam görcsöl jobb, bal vagy mindkét oldalon. Mellem nem érzékeny, nem vettem észre növekedést sem. Folyásom olyan, mint bármikor. Megszáradva világosbarnás-sárgás (a kettő között valahol).

2015. jún. 19. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, de teszt az sosem árt, reggeli első vizeletből.
2015. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És mi lehet az oka a késésnek? Aggasztó.. :s

2015. jún. 19. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes. Nincs hogy átmenjen a nadrágodon, aztán bemásszon a hüvelyedbe, onnan felkússzon a méhedig! Kizárt!

Sokmindentől késhet, melegtől, stressztől vagy csak úgy.

2015. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

egy pillanatig sem gondoltam, hogy "felmászik" vagy hasonlók..😄

köszi a választ👩

2015. jún. 19. 10:47
 7/8 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt is:)
2015. jún. 19. 20:42
 8/8 A kérdező kommentje:
ma megjött. :)
2015. jún. 25. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!