Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mire gondolnátok a helyembe...

Ti mire gondolnátok a helyembe? Terhesség vagy ez egy hülye feltevés és szimpla hormonzavar?

Figyelt kérdés
3x jött meg úgy hogy 5 nappal a menzesz előtt elkezdtem pecsételni majd 2napra megjött gyengén, majd 5nap ismét pecsét és így fejeződött be, 10-12 nap egy menzesz lefolyása. A mellem megnőtt, nem sokat ugyan de olyan melltartó jó rám, amit nem töltött ki a mellem, mondjuk nekem az A méret is néha nagy volt, most ezek szerint B. Néha ciklus közben pecsételek, menzesz szerű görcsökkel de úgy tudom az peteérést is jelenthet. Hétfőn megyek munkatársammal nőgyógyászatra rákszűrésre, már most sresszben vagyok a vizsgálat miatt. Szinte képtelenség hogy ezt így el tudjam mondani a dokinak mint itt leírtam. Ilyen vagyok, nem tehetek róla :/ Egyszer volt egy hüvely gyulladásom, a doki már nevetett meg kiegészítette a mondazaimat mert össze vissza beszéltem. Jelenthet ez terhességet is vagy inkább hormonzavar szerintetek? Az esély valamilyen szinten megvan a babára, mert 2éve megszakítással szeretkezünk, de oda figyelünk nagyon. Picit később tervezünk gyerkőcöt, de ha mégis jönne, nem vetetnénk el,csak nem bánom ha nem épp most sikerül.

2015. jún. 19. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek alapján csak a nőgyógyász tud neked válaszolni. Mondd el neki így ahogy leírtad kerek perec. Egyébként mi is megszakítással védekeztünk és terhes lettem.De nekünk se gond hogy lett :)
2015. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint tesztet nem csináltál? Nekem hasonló probléma hormonzavart jelzett, sajnos. Nem vagy egyedül azzal, hogy zavarba jössz a dokinál, végy egy nagy levegőt, és az elejéről kezdve, úgy mond el neki, ahogy itt leírtad, meg fogja érteni, ha valamit félreért, azonnal helyesbíts.
2015. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet, pedig van otthon egy db vészhelyzetre, csak még régebben megfogadtam hogy nem tesztelek addig míg nincs rá olyan nyomós okom, mint 3napot késik, mert a terhességen izgulni sem egy kellemes, egészséges dolog. S mivel hogy végül is megjött, csak nem úgy mint annak rendje, nem használtam el. Ha valami csoda folytán sikerül felvázolni a dokinak a helyzetet, mire számíthatok? Vérvételre küld, aztán még ott meg lesz az eredmény? Délután mennem kell dolgozni.
2015. jún. 19. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet! Ha negatíva, akkor valószínüleg nem vagy terhes. Ha elmész rákszűrésre, akkor az orvos simán diagnosztizál egy 3 hónapos terhességet.

Valószínüleg hormonzavar okozza a tüneteidet, de jó lenne kivizsgáltatni.

Írd le egy papírra a mondandodat, és azt olvasd fel a dokinak.

2015. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!