Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi napján pozitiv a tesztem...

Mensi napján pozitiv a tesztem viszont délután barnáztam ez azt jelenti meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Ma délután egy pici barna folt volt a bugyimon és mikor megtöröltem magam akkor is. Első baba lenne nem tudom ez normális e? A hasam nem fáj! Segítenétek, kétségbe vagyok esve:(

2015. jún. 12. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet alacsony progeszteron szint is. Menj orvoshoz!
2015. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak két hét múlva megyek orvoshoz. Ami érdekelne ez előforulhat vagy mindenképpen rosszat jelent?
2015. jún. 12. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Akármikor elmehetsz orvoshoz, nem kell időpontot kérni, van sürgősségi is, és akármikor írhatnak fel utrogestant. Nem, a vérzés nem normális dolog terhesség esetén.
2015. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia mindenképpen menj az ügyeletre én is bevéreztem 12 hetesen, kell az orvosi ellátás, tök mindegy mikor van Időpontod! A nagy vérzés azért veszélyes, mert kisodorhatja a picit, bár te csak barnázol, de ez nem jó jel. Igen, a terhesség alatt nincs normális vérzés, aki közben menstruál, az igen elnéző százalék, többször utal inkább vmilyen problémára. Azóta hogy vagy, van még barna?
2015. jún. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tegnap delutan volt ugye de nagyon minimalis de ugye ez a mensi napja korul van. Azota semmi hala az egnek es a hasam se faj! Majd ma meglatjuk:)
2015. jún. 13. 06:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán kell neked ez a baba!
2015. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En igy veteltem el...a helyedben nem varogatnek ezzel...nezzen meg orvos
2015. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos 6osnak igaza van! De az is lehet, hogy tényleg meg fog jönni vagyis elmegy a baba. .. hogy lehetsz ilyen könnyelmű? ? Azért mert itt minden 2. Nő szerint simán lehet menzesz a terhesség alatt még rohadtul nem jelenti azt, hogy ez a többség! Sajnos a többség az, hogy aki vérzik, az elvetéltél, vagy vérzik a lepény, esetleg nyílik a mehszaj. Ez a valószínűbb, és nem akarlak lelombozni, de a pozitív gondolkodás nem egyenlő a "majd meglatjuk" mi lesz nézettel!
2015. jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy kis barna potty volt azota semmi. Megyek orvoshoz ha megint tapasztalom
2015. jún. 13. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ebben a cipőben jártam, nem várt napján barnáztam egy kicsit, és hasgörcs is volt, be is mentem a sürgősségire. Ultrahangon természetesen még nem láttak semmit, elküldtek vérvételre hcg-re, azon felül azt mondták nincs teendő, véleményük szerint korai terhességnél 90%-ban előfordul, annyi hogy még egy kontroll vérvételre kellesz mennem. Ez azóta elmúlt. Félek én is egy kicsit, de azért bízom, főleg hogy már nincs barnázás.
2015. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!