Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna érdekelne, esetleg...

Aviva torna érdekelne, esetleg tudnátok írni tapasztalatokat és ha van valakinek könyvel, videóval kapcsolatban linkje, amit priviben eltudna küldeni?

Figyelt kérdés
Még szoptatok, de szeretnénk lassan kistesót talán a torna segítene! Sajnos nem Magyarországon élünk így itt nincs lehetőségem tanítóktol tanulni....

2015. jún. 20. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az aviva oldaláról rendeltem cd-t. Otthon gyorsan elsajátítható. Fura érzés utánna. Én nagyon szerettem, és jókat is olvastam róla. Ja és utánna sikerült is a baba.
2015. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hastánc normális intenzitással+fertility jóga youtube-ról peteérésig, aztán fertiliy jóga a ciklusod végéig, picit kiegészítve óvatosan végzetthastáncgyakorlatokkal a ciklus végéig. Ugyanazokat a területeket mozgatja meg. Az aviva tornáról nincs videós anyag, csak könyv, a neten is fenn van valahol. Viszont youtubeon vannak ezzel kapcsolatban interjúk, ott összesen kb. 8-10 különböző gyakorlatot is bemutatnak, szóval össze lehet ollózni:)
2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy Tóth Julianna tart skypeon is órát külföldieknek:) Keress rá google-en. Sok sikert a kistesóhoz!


Az előző hozzászóláshoz még kiegészítésnek annyit, hogy heti 2x, vagy inkább 2 naponta 30-45 percet érdemes tornázni.

2015. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!Megmondanád pontosan honnan rendelted a CD-t?

Kérdező,bocs az offért hasonló cipőben jarok én is.

2015. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Bocsánat, utánnanéztem, nem aviva hanem arwen tornát csináltam. Hasonló jellegű, de nekem ez szimpibb volt. Esetleg próbáljátok meg azt. Érdemes. Egy műtétet is sikerült elkerülni a segítségével.
2015. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az arwen es az aviva is nagyon jo, mas jelleguek, de hasonloan hatnak. Az aviva intenzivebb, gyakorlooran lehet megtanulni, kb. mindenre jo, ami a noi ciklussal kapcsolatos, ferfiaknak pedig segit a spermaszam noveleseben es a spermak mozgekonysagaban. Javasol etrendet is, de nem az van a fokuszban elsosorban. Az arwen tornanal van egy viszonylag szigoru etrend, elso, te csinaltad azt is, vagy csak a gyakorlatpkat?


Szerintem mindkettonek erdemes utananezni. En az avivat csinalom (csinaltam, jelenleg csak setalok:)), nekem segitett rendszerezni a ciklusom (pcosom volt).

2015. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Csak a gyakorlatokat. Egy év próbálkozás után vágtam bele. A harmadik hónap torna után jött a babó is. Ma már ketten vannak.😊 Nem igaz szerintem hogy csak tanfolyamon érdemes ezt tornázni.
2015. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én letöltöttem a könyvet és onnan tornázok,2. hónapja. Nagyon jól megmozgat idabenn mindent,rendesen éreztem utánna, h izom láz szerű valami van a petevezetékemnél,és olyan ovum volt,mint a "filmekben". Ha gondolod el tudom neked küldeni a könyvet e-mailben :)
2015. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, utolsó megköszönném, írtam privit!!! :-)
2015. jún. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!