Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak tapasztalatokat kerek...

Csak tapasztalatokat kerek szepen, tudom h nem vagytok orvosok. Csak nem tudok most orvoshoz eljutni sajnos. Ezek lehetnek jelei a terhessegnek vagy csak a gyogyszer abbahagyas?

Figyelt kérdés

A kérdés

Kerhetek segitseget terhessegi tunetek felismereseben? Koszonom (tobbi alul olvashato)


Utoljara februar 3an volt meg kb 4 napig. Aztan abbahagytam a gyogyszert februar 15 korul aztan megjott fel napra utana semmi, aztan egyik reggel rosszul voltam hanyingerem volt. Marcius 13an csinaltam delutani vizelettel tesztet de negativ lett. Most marcius 14en megjott 1 napra es aztan semmi. Tegnap ota faj a mellbimbom kb hozza sem birok erni plusz kb 4 napja szur a petefeszkem. Miert lehet?

Plusz mai nappal tarsul hozza az eros feher folyas.


2015. márc. 23. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet,de ha negatív akkor orvos..


Egyébként ennél a kérdésednél már megkaptad a választ...


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak most tarsult ez a fejer folyas is. Sajnos most teszt vetelere sincs lehetosegem... Sajnos nem volt multhonapban munkam se a paromnak es ez honap elejen talaltunk mindketten jo fizetesu allast es abbol csak jovoheten lesz fizetes.
2015. márc. 23. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A folyás nem jelent semmit.Menj el sztk-s rendelésre az ingyen van és meg is uh-nak.Ennél többet teszt nélkül itt senki nem fog tudni neked mondani.


1-es

2015. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyáltalán nem jelenti, hogy biztosan terhes lennél, de kizárt sem.


A terhesség alatt van aki erös tüneteket érez és van aki semmit.


Attól, hogy csak jövöhéten vagy 3 hét múlva tudsz tesztet csinálni semmi nem lesz. Akár 2 hónapot is várhatsz a teszttel. Az elsö kötelezö vizsgálat 10 het terhesen van.


Èn amit gondolok az, hogy peteérésed van, vagy is most vagy fogantásra képes.

2015. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!