Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív LH teszt reggeli...

Pozitív LH teszt reggeli vizeletből. Még 6nap nem vártig. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet tudni. Vagy terhesség, vagy egy plusz PÉ. Kívánom hogy az előbbi legyen :)
2015. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne hagyjátok ki az alkalmat ha pé lenne de lehet terhesség is természetesen.
2015. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha josteszt ként gondolod ne éld bele magad. Sajnos és múlt hónapban jártam így. Gyönyörűen erősödött az lh teszt. Mindenki mondta hogy hú ez tuti baba lesz....erre 1 nappal előbb is mint kellett volna megjött. ...a hcg nek hiszek. Ami persze negatív lett....ha nem jön meg akkor tesztelj. Nem jó a csalódás. Tudom. Mert 7 éve várjuk a gólyát.....
2015. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :-)

Persze,azért a mai alkalmat sem hagytuk ki :-)

Mindenképpen kivárom a nem várt napot,csak kíváncsi voltam mit mutat az lh teszt,első volt.Fura hogy barnáztam,sosem szoktam.Ha gondoljátok majd megírom mi lett.

2015. jún. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!