Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki szerdára "nem" várja...

Van aki szerdára "nem" várja csajok? Ki-mikor tesztel? Már nagyon kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
2015. jún. 21. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Ha szerdára nem várod, akkor mondjuk egy hét múlva kellene tesztelni, előbb teljesen felesleges.
2015. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hétfőre nem várom, 2. babát szeretnénk. Kislányom elsőre sikerült, múlt hónapban kezdtük a próbálkozást, de csak a kémiai terhességig jutottam (sajna volt egy elég komoly húgyúti fertőzésem lázzal...), nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz holnap. Előre tesztelni nem merek, majd csak holnap :)
2015. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első! A mai tesztek már simán kimutatják a nemvárt napján is :)
2015. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
azokat kell nézni nagyitoval, meg visszatenni negativba a tesztet.....várj vele egy hetet szerintem is.
2015. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján normálisan kimutatta....nem kellett ide feltennem, meg nagyítóval nézegetni... Mondjuk nekem tényleg középidőben van peteérésem..
2015. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Rossmanban lehet venni érzékeny tesztet 25 helyet 12,5 mIU / ml-t mérő tesztek. (A nevét meg nem mondom, de a dobozán rajta van!:) ) Nekem a nem várt előtt kimutatta 2 nappal, mondjuk nekem a ciklusom elején volt az ovum eltolódva a 10-12 nap között. Nem kell egy hetet várni, de a nemvárt napján már 90% az eredmény.
2015. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! A dobozon rajta van, hogy 12,5 mIU / ml :) Kicsit fáradt vagyok, bocs a fogalmazásért! :)
2015. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
En is holnapra nem várom, de görcsöl a hasam, és el vannak nehezedve a melleim, úgyhogy asszem most sem lesz esélyem sem tesztelni 😢 Amúgy már 19 hónapja próbálkozunk. Drukkolok a többieknek!
2015. jún. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Szerdán kellene megjönnie de remélem nem fog.Nekem nem

szokott semmi tünetem lenni,igy nem tudom mi lesz :) drukk mindenkinek!!

2015. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mondat, hogy a mai tesztek már a nem várt napján kimutatják... Óriási baromság. Nem a teszten múlik, hanem azon, hogy mikor volt a megtermékenyítés, ha volt. Azt meg te innen a monitor mögül nem fogod tudni megmondani. Ha már késik, az jó jel, ha 4-5 napja, akkor meg már nagy valószínűséggel ki is mutatja. Szóval lepontozhat a sok türelmetlen kérdező, akik nemvárt előtt 2-3 nappal tesztelgetnek, és felteszik ide a negatív teszteket, hogy más is lásson rájuk második csíkot, akkor sem érdemes tesztelni, amíg nem késik érdemben.
2015. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!