Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztel erdemes tesztel...

Milyen tesztel erdemes tesztelni nem vart elott 4 nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olvastam itt hogy vannak olyanok akik mar nem vart elott teszteltek pozikat. Erős a gyanum hogy babas vagyok. Erdekelne hogy milyen tesztet erdemes venni ami dm rossmann vagy kisebb gyogyszertarakban is megtalalhato. Koszi a valaszokat


2015. márc. 22. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennel nem érdemes ilyen korán, csak arra jó, hogy idegesítsd magad.


Egyébként meg 10-es erősségű teszttel. DM, Rossmannban én nem láttam, patikát meg megkérdezed.

2015. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, 10-es teszttel, de ne vedd még komolyan, ha negatív lesz.
2015. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármi csak a rossmanos predictor early ne.. Állitólag 12-es vagy hanyas de nem jó. Esetleg clearblue, ra is van irva hogy menzesz előtti 4.-iknapon.


De nem érdemes.jó eséllyel negativ lesz vagy olyan halvány hogy azon fogod idegesíteni magad. Várd meg legalább a nemvárt napját sztem.

2015. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kloetta ***** válasza:
tudom hogy nehéz kivárni és izgatott vagy, de tök fölösleges. nekem pl csak az 5.-7. napon pozitívak a tesztjeim, nemhogy még előtte
2015. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Medi-Lab 10-es érzékenységű, gyógyszertárban keresd. Ám ha időben volt peteérésed, valószínűleg csak a nem várt napján fog eredményt mutatni!
2015. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!