Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes e ismételni petevezeté...

Angel1120 kérdése:

Érdemes e ismételni petevezeték átjárhatósági vizsgálatot és sperma vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Előző évben volt páromnak spermavizsgálat, nekem meg petevezeték átjárhatósági. Mind kettő vizsgálat eredménye jó volt, és most meg egy meddőségi központnál meg akarják mind kettőt ismételni persze jó pénzért. Van ennek értelme? Vagy csak pénz lenyúlás? Nem hiszem hogy egy év alatt nagyon változna az eredmény.

2015. jún. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Fél év max. Egy évig fogadnak el eredményt. Nem muszáj náluk csináltatnod a vizsgálatot én a Kaáli intézetbe jártam és Tb alapon mentem a vizsgálatokra.
2015. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek két beültetése ment rá arra, hogy a petevezetéke időközben elzáródott, pedig alig több mint fél év telt el a vizsgálat és az első beültetése között. De az egyik vezető elzáródott és valami folyadék gyűlt fel benne mindkét stimulációnál, ami aztán gyulladást okozott. Neki műteni is kellett végül azt a petevezetékét.
2015. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!