Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés probléma. Párommal...

Teherbeesés probléma. Párommal van a baj vagy mert szoptatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 éves babám akit még szoptatok. Délben 1x el alváshoz, és este el alváshoz + mikor felkel.

Az apukája elhagyott mikor még tudta h terhes vagyok. A párommal kb fél éve próbálkozunk, de eddig sikertelenül. (tudom h ez semmi pl 6 évhez képest ) De azért érdekelne más tapasztalata.

Ovulációs tesztet használok + utána hőmérőzés h tudjam megtörtént e az ovuláció.


Az lehet a baj h szoptatok még?

Vagy valami lehet a párom spermáival?

Tapasztalokra lennék kíváncsi.

Köszönöm aki ír :)



2015. jún. 3. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
veled is lehet probléma. Azért, mert szültél már, előfordulhat, hogy nálad van gond...
2015. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egyik ismerősnél az orvos mondta neki, hogy hagyja abba a szopit, ha újra babát akar. Szóval én azzal kezdeném, hogy teljesen leválasztom a kicsit, és utána ha még mindig fennáll a probléma, akkor orvoshoz fordulnék.
2015. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem menjetek el egy kivizsgálásra és igy ki derül h, kinél van a probléma.
2015. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egy ilyen vizsgálat mennyibe kerül vagy ingyenes?

2015. jún. 3. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A rendszeres szoptatás 90%ban fogamzásgátló hatással bír, szóval szerintem csak itt van a "probléma".
2015. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Olvass utánna mielőtt ilyet írsz kedves utolsó!
2015. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan már! A szoptatás nem véd a teherbeeséstől, 90 %-ban sem. Persze, ahány női szervezet, annyiféleképpen működik. A dokid tudná egyedül megmondani, hogy mi zajlik benned hormonális értelemben. A párod is kivizsgáltathatná magát.

Egyébként én még javában szoptattam az akkor 13 hónaoos kisfiam, amikor teherbeestem a kislányommal. Azóta a picim is már 4 hónapos.

2015. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
a szoptatás addig véd a teherbeeséstől, amíg napi 7-8 vagy több alkalommal eszik a pici.
2015. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!