Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Udv. A paromal 10-en voltunk...

Udv. A paromal 10-en voltunk egyut es el kellet valjunk mert nekem mas varosba kellet dolgozni.22 en irta hogy lehet terhes feszul a melle es fojton enne faratsag. Ilyen hamar lehetseges a tunetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább is a 10ei együttlétből biztosan nem.
2015. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ez a terhesség tünete, hanem hogy nem jön meg és pozitív a teszt. Amíg ezeket nem produkálja, nincs miről beszélni.
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetek a menses előtt is lehetnek. Ha majd nem jön meg neki es csinal egy tesztet ami pozitiv lesz akkor lehet gyanakodni
2015. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En 10,11 es 13-an voltam egyutt a parommal. 28-ara nem varom. En szedulekeny es faradt vagyok hanyingerem, haspuffadasom van, ja es kicsit ehesebb vagyok..

Nekem ez az 5. terhessegem lenne,ha.... majd kiderul. En nem vetem el olyan hamar ezt a kerdes hogy aaa dehogy nem lehet terhes mert minden terhesseg es ember mas. Az emberi szervezet erdekes dolgokat tud produkalni.Hallottam olyat akinek ikrei voltak hamarabb teszelt pozitiv lett. Van akinek elobb volt peteerese es ha akkor pont egyutt voltak es teherbe esett akkor elobb voltak tunetei. Az en esetemben sem lehet biztosat mondani ugy a tiedben sem. Ha kesik a mensi es pozitiv a teszt akkor terhesseg miatt volt a rosszul let. Ha nem ,akkor meg mas dolog miatt. Majd kiderul. Elobb vagy utobb... :D

2015. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!