Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőmnek hányingere van...

A barátnőmnek hányingere van émelyeg és nagyon aluszékony és állandóan édességet enne és előtte ez nem volt rá jellemző hogy ennyi édességet enne lehetséges az hogy terhes?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha élt nemi életet, akkor nagyon valószínű. Hány évesek vagytok? Vedd rá, hogy csináljon tesztet a menszesze környékén, még akkor is, ha netán megjön neki, mert ha nagyon fiatalok vagytok, még nem biztos, hogy beállt neki, de attól még lehet terhes.
2009. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nem késik a mensije? Mert a terhestünetek a kimaradt mensi után szoktak kezdődni. Bár hallottam már olyat, hogy PÉ után már hányingere volt a kismamának! TESZT!!
2009. szept. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett? Csináltatok tesztet?
2009. szept. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen csináltunk és nem terhes. köszi szépen a válaszokat
2009. szept. 28. 13:26
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg csináltua a tesztet és nem terhes. Máskor óvatosabbak leszünk.
2009. nov. 30. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:

jo lenne ha megnézné egy doki is a párod. nekem hasonlo tüneteim voltak most a második babával. az első tesze negativ lett. majd egy hétre rá pozitiv lett a tesztem.


menjen el dokihoz a barátnőd a biztonság kedvéért. én nem biznék csak a tesztben.

2010. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha még most kellett volna nemrég megjönnie, akkor a teszt még nem mutatja ki!!! Az elmaradt menszi után 1-2 héttel látható, de van akinél még később is!
2010. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy miért emelted ki most több, mint egy fél évvel ezt a kérdést?

Ismét hasonlóak a tünetek? Vagy nem igazán értem...

2010. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jéé tényleg, meg sem néztem a kérdés kiirását. érdekes.
2010. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, terhes?:DD
2010. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!