Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén lefeküdtem a barátomm...

Hétvégén lefeküdtem a barátommal megszakitassal de ugy hogy nekem meg van a menteszem. Még most is meg van de egesznap rosszul voltam (hanyinger, emelyges, hasgorcs). Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy az vagy. Miért nem védekezel/tek?
2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet az a bizti
2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Es most eloszor volt igy megszakitassal nem hiszem hogy az vagyok de azert "motoszkal" bennem a kerdes.
2015. jún. 22. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
a megszakítás nem védekezés. és menstruáció alatt is teherbe tudsz esni.
2015. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól függ melyik hétvégén...mert ugye most hétfő van, tehát kizárt hogy bármit is éreznél 2-3nap után. ha múlt hétvége az is elég szűkös...ha nem a mostani hétvégén volt a dolog csinálj tesztet ha az megnyugtat. de nagyon kevés esélyt adok neki hogy terhes vagy, azaz a tünetek alapján.
2015. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani aktusból teherbe estél, azt még nem éreznéd, attól még nem lehetsz rosszul. Viszont egy alapos fertőzést begyűjthetsz a menstruáció alatti szex-szel.
2015. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy a buták szaporodnak inkább.
2015. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hányinger az nem úgy működik, hogy a pasid kiveszi, aztán neked mindjárt hanyingered lesz, meg egyből megkìvánod a káposztás tésztát, amit különben utálsz, mert már ott a gyerek a hasadba. Ha van is ilyened, azt csak bekepzeled magadnak.

Többiektől kérdezem, akik okosabbak elvileg a kerdezotol, hogy vérzés alatt, megszakitassal szexelni, sztetek tényleg mindjárt terhes lesz? ??? Ugyanmar hol éltek.

2015. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt terhes lettél és tüneteid vannak? És van, aki erre azt mondja, hogy csinálj tesztet? Vak vezet itt világtalant, az is tuti!


Először olvasd el, mit jelent teherbe esni, mennyi idő, mire tünetek lesznek, ismerkedj meg a pearl index fogalmával (és egyben a mostani helyzeted baromi nagy kockázatával) és akkor magadnak is tudsz majd felelni erre a roppant egyszerű kérdésre.


1. igen, simán teherbe eshettél, nem nagy varázslat. Menzesz alatt sem, főleg, hogy a spermiumok odabent 3-5 napig életképesek.


2. nem, a tüneteid nem lehetnek a terhességtől, mert legkorábban is hetek múlva jöhetnek elő, ha be is csúszott a gyerek.


3. Védekezz, olvass és tanulj, mielőtt emberéletekkel szórakozol!

2015. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Basszus... menzesz alatt a méhszáj kinyílik, hogy a méhről leváló felső nyálkahártya el tudjon távonzi. A párod pénisze nagyon messze van a steriltől, elkaphatsz így olyan gyulladásos fertőzést, hogy nem most hanem soha nem eshetsz teherbe! Azt viszont érezheted 2 napra rá úgyhogy irány a doki, vizsgáljon meg és minden vizonnyal ad olyan antibiutikumog mint egy lórúgás és utána imádkozz, hogy nem vírus vagy gomba jutott fel!!!

Csak egy perverz kérdés. Komolyan kíváncsi vagyok! Miért szexeltek menzesz alatt? Védekezni kell, ha nem is elsősorban a terhesség miatt (bár előfordulhat az a baleset is) akkor a fertőzések miatt tuti! Ilyenkor azért jóval érzékenyebb a terület, könnyebben sérül a nyálkahártya, és nem utolsó sorban nem túl gusztusos. Miért?

2015. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!