Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak túl paranoiás vagyok,...

Csak túl paranoiás vagyok, vagy lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves lány vagyok, hat éve vagyok együtt a barátommal.

Kétségbe vagyok kicsit esve. Pár napja 'egymásnakestünk', elég váratlan volt, így nem volt nálunk gumi. Nem történt behatolás, azért észnél voltunk! :)

Petting volt, azon belül is vigyáztunk, hogy nehogy valamiféle anyag belémkerüljön.

Mégis annyi rémtörténetet hallani ilyenekről, hogy kezdtem kicsit megijedni. :/ Egyetlen olyan alkalom, amikor akármikor is belémkerülhetett, maximum az volt, amikor hozzámdörgölte a cuccot (elnezest hogy igy belemegyek a reszletekbe), de ott is figyelt, hogy csakis a kemeny resz erintkezzen, tehat nem a vege, es az se a lyukkal. Egyetlen pillanatra lejjebb csúszott veletlenul, es epphogycsak hozzaert egy masodpercig a lyuk bejaratahoz. Odanyultam es elvettem, nehogy bemenjen.

Mostanaban kell hogy megjojjon a menstruációm, megszokott előjelei már vannak: pattanásosodom, enyhe fehér folyás.

Nyugtassatok meg hogy csak túlaggódom a dolgot...:( Nagyon nem kellene még egy baba!

Gyerekkoromban elég paranoiás voltam, már-már betees szinten, lehet most is errol van csak szo...?



2015. jún. 23. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdéseket a 13 éves korosztály szokása feltenni, ne haragudj.
2015. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eskü, hogy nem lehetsz terhes.
2015. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jajj, oké, én is érzem hogy hülye a kérdés, de tényleg nagyon paranoiás vagyok...

Csak már tényleg ez volt az egyetlen reményem, hogy itt valahogy megnyugtassanak az emberek, mert magamtól sehogysem sikerul...:/

2015. jún. 23. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire paranoiás vagy, fordulj orvoshoz. Nem bántásbol írom. Énis 24 éves vagyok és énis így vagyok, de én már 2x estem teherbe védekezés nélkük, szóval nekem van rá okom :D De neked még nincs :) Első.
2015. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* védekezés mellett akart lenni
2015. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor pontosítanám a kérdésem: Mennyi esély van rá, hogy ennyitől teherbeessek?

(Az eddigi valaszokat is koszonom!:))

2015. jún. 23. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
0%. Nyugodj már meg
2015. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát mi 5 hónapja folyamatosan rajta vagyunk a babaprojekten a párommal, rendesen belém is élvez (már bocsi), de így sem akar összejönni, pedig semmi bajunk nincs... Ha te ennyitől teherbe esel, akkor megeszem a kalapom :D
2015. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nyugi, tényleg túlparázod. Egyetértek az előző válaszolóval, mi is hónapokig próbálkoztunk, nem olyan egyszerű teherbe esni, én is ezt tapasztaltam. Ennyitől meg szinte lehetetlen, szerintem. Lényegében nem történt semmi :-) Üdv, 25 hetes kismami
2015. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szinte biztos nem 0,0001%

De ha ennyire félsz szedj tablettat vagy mindig legyen gumi nalatok.akkor nem idegeskedsz feleslegesen

2015. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!