Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon paranoi...

Lehetek terhes? Nagyon paranoiás típus vagyok, nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés
Augusztus utolsó hetén "együtt voltunk" a barátommal. Mivel nem volt lehetőségünk védekezni, nem volt behatolás, de az ujjam ondós lett. Negyed órával később benyúltam a hüvelyembe, később orgazmusom is volt. Szeptemberben normál menstruációm volt, októberben kevesebb és rövidebb, mint lenni szokott, de ugyanolyan darabos, mint a normál mensim. Tüneteim nincsenek. Három hete jutott eszembe a terhesség gondolata, mikor itt olvasgattam a kérdéseket és azonnal megijedtem. Van akinek megjön a menstruációja, mi van, ha nekem is? Csináltam három tesztet, kettőt délutáni, egyet reggeli pisiből, mind negatív lett. De utána azt is olvastam, hogy van, akinek nem mutat a teszt semmit, akkor nyilván nekem se. Utána valahogy sikerült megnyugodnom, de most meg mintha a hasam lenne puffadtabb, mint szokott. Anyukám szerint nem az, de én meg vagyok győződve arról, hogy nem volt ekkora. Kérlek, segítsetek! Csak beképzelem magamnak, ugye? Teljesen kétségbe vagyok esve, néha az idegtől már hányingerem van. A negatív kommenteket hanyagoljátok légyszi, tudom, hogy nem normális a dolog. Mindig mindent beképzelek magamnak, voltam már "rákos" is rengetegszer. Tudom, hogy beteg vagyok, már pszichológusnál is voltam a problémámmal. Segítsetek! Ha még most csinálok kettő tesztet a héten reggeli pisiből és azok is negatívak, akkor tuti, hogy nincs terhesség? 12 hetes lennék. Ne utáljátok légyszi, tudom, hogy hülyeség. De a hasam puffadása miatt nagyon aggódom, pedig az utóbbi két hétben fogytam is kettő kilót. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!

2014. okt. 29. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély arra, hogy terhes legyél. A negatív tesztekben hihetsz. Próbálj meg lenyugodni. De, ha ennyire parázol, menj el dokihoz, ő majd megnéz ultrahanggal, és egyértelműen megmondja, hogy mi a helyzet.
2014. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes :) de ha ennyire félsz szerintem is menj el orvoshoz h megnyugodj :)
2014. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálok megnyugodni :) A biztonság kedvéért a héten még megcsinálom a két tesztet, ha jól tudom, 12 hetes terhességet még ki kellene mutatnia, ha lenne. Mindig az a probléma, hogy az agyam racionális fele tudja, hogy lehetetlen, amitől félek, de a tudatallattimból nem tudom kiűzni a "Mi van ha?" kérdést... A puffadás mitől lehet?
2014. okt. 29. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:

megnyugodhatsz, biztos hogy nem vagy terhes, nekem egyáltalán nem jött meg és a teszt rögtön kimutatta.. én is hallottam valakinek megjött de a tesztnek pozitívnak kéne lennie.. Főleg ennyi idő után.. ugy hogy nyugalom..

11hkm

2014. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"az ujjam ondós lett. Negyed órával később benyúltam a hüvelyembe, később orgazmusom is volt."


Érdekes, na mindegy.


Nem vagy terhes.Már kimutatná a teszt.

2014. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!