Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tiszta paranoiás vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta paranoiás vagyok. Tablettát szedek rendesen és mégis rettegek tőle hogy terhes lettem és esetleg és nem veszem észre:/ Mik lehetnek a tünetei?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy kivételesen rövidebb volt a gyógyszerszünet picit mint a 7 nap, de úgy olvastam az nem probléma (persze nem is feltétlenül jó dolog) de amúgy ezenkívül semmi nem állhatott fenn: nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem antibiotikumot, nem ettem grapefruitot.. a gyógyszert meg már jó ideje szedem. Utolsó két menstruációm meg is jött rendesen, ahogy szokott a szünetekben. Tüneteket sem nagyon látok magamon, hányingerem sem volt soha, se reggel se napközben se semmi... Gondolom ha kb 12 hetes terhes lennék, azt azért már észrevettem volna, nem? Az a baj hogy a hízást sem tudom megállapítani, mert átmenetileg abbahagytam a diétám, jó ideig zabáltam és azért vissza is híztam. Szóval könnyen lehet ezért is van még hájacska a hasamon :D Amúgy nincsenek falásrohamaim, nem vagyok érzékeny szagokra sem... tesztet meg nem szívesen veszek, mert sok olyat olvastam hogy az eladónő hogy nézett már néhány emberre amikor tesztet vettek csak azért mert 20 év körüli...:S Sajnos tényleg nagyon paranoiás vagyok:( Egyre több olyat olvasok aki tabletta mellett esett teherbe:S
2011. júl. 1. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
figyi, én szívesen segítenék, de ezt magadban kell elrendezned. ha nem írtad volna le ezt a magyarázatot, a többiek is csak ezzel tudtak volna megnyugtatni. ha ennyire nem bízol a tablettában, akkor használjatok óvszert is, mást nem tudok. a paranoiádat meg magadban kell lerendezned. egyébként gondolja arra, hogy ha még így is teherbe esel, akkor azt fent is úgy akarták, mert bogyó mellett szinte lehetetlen.
2011. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, védekezzetek óvszerrel, az tutibb.
2011. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha csak rövidebb szünetet tartottál, az nem baj. Csak hosszabbat ne tarts. Ennyi.


Én is paranoiás voltam egy időben és őszintén sokat segített, hogy már csak kivételes esetben olvasok ilyen témákat. Ha túl sokat olvasol mondjuk itt a fogamzásgátlás témában az nem feltétlenül tesz jót, sőt. Egy idő után rettegni fogsz, mert itt kb. minden második beírás arról szól, hogy ha csak rádnéznek akkor is esély van a terhességre, meg minden tele van olyanokkal, akik valószínűleg terhesek pedig "rendesen szedik a gyógyszer" "rendesen védekeztek" de én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez nem így van, csak így el lehet kerülni a fejmosást, meg sokkal jobb úgy beállítani a dolgot, hogy ő tökéletes és mindent megtett de valami csoda történt. Ha meg sok ilyet olvasol végképp paranoiás leszel.

2011. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, én is ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Gyógyszert szedek, de állandóan parázok :/ Ha akarsz beszélgetni, akkor küldj egy üzenetet. :)
2011. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ugye..épp ezaz, én ezt még biztonságosabbnak tartom mint az óvszert! Na azzal aztán lehet bénázni, meg hogy most kiszakadt-e, stb stb stb..persze a tabi nem való a feledékenyeknek se, mert ha egy szem kimarad az úgy nemoké. Amúgy egyetlen alkalomról volt csak szó, új levelet kezdtem el szedni, a 6.napnál tartottam amikor megtörtént a dolog.

Szóval lényeg a lényeg hogy szerintem is valószínűleg aki "rendesen szedte" és úgy lett terhes az mégsem szedte rendesen, csak esetleg nem tudott róla hogy pl. az antibiotikum gyengítheti a hatását. :S Utolsó, sajnos nem lehet neked e-mailt küldeni, mert nem állítottad be :/

2011. júl. 1. 22:07
 6/15 anonim ***** válasza:
A legtisztább: gyógyszert is szedni+óvszert is használni. Ez már elég tuti nem?
2011. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát legközelebb így lesz az halálbiztos!:) Most is így volt tervezve, aztán hát valahogy mégsem úgy alakultak a dolgok.. de valami jele csak lenne HA esetleg mégis terhes lennék.. 2,5 hónap alatt azért csak lett volna hányingerem, vagy mellfeszülésem, vagy a vérzés megváltozása. Amúgy tényleg nem jó sok ilyen rémtörténetet olvasni, sokkal jobban elbizonytalanítanak mint gondoltam volna :S
2011. júl. 1. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te terhes, már rég lenne vmi előjel.
2011. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De mitől lennél terhes? Ha rövidebb szünetet tartasz, vagy egyáltalán nem is tartasz szünetet az nem baj, az a baj, ha hosszabb szünetet tartasz, mert akkor gyengül a hatás.
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van hogy ha valakinek az esemény után is rendesen megjön, az nem terhes ??? te pedig leírtad hogy: "vagy a vérzés megváltozása." ezek szerint az esemény után már menstruáltál.. és ha ez így van akk tuti nem vagy terhes (szerintem, bár nem vagyok rovos)
2011. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!