Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős pozi teszt a nemvárt...

Erős pozi teszt a nemvárt napján jelezhet ikreket?

Figyelt kérdés

...vagy csak lehet, hogy hamarabb fogant?

(bár az ovuteszt szerint a 15. napon volt ovu és 28 naposak ciklusaim)


2015. jún. 25. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem igazan.

Bar nem voltam ikrekkel varandos, de itt sokszor irtak, h nem jelez ikreket a korai, eros csik.

Megis lehet,h korai ovud volt, vagy hamarabb termeled a hcg-t.

2015. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az erős pozitív teszt 1 baba esetén is.

Ehhez csak annyi kell, hogy a nem várt napja, biztosan a nem várt napja legyen, azaz pontos, rendszeres ciklussal rendelkezz, ne legyenek nagy kilengések.


Azaz bár tény, hogy két baba esetén többnyire több hcg termelődik, a csík erősségéből mégsem lehet egyértelmű következtetést levonni.


A nem várt napján olyan erős két csíkom volt X-epillel, hogy leugrott a papírról. 1 babát várok.

2015. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ nektek!


Igen, igazatok lehet! Annyira meglepődtem, hogy a tesztcsík sokkal erősebb, mint a kontroll-szinte már lila nem is rózsaszín :D

2015. jún. 25. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a legmagasabb szinten volt a hcg szinted és ezért volt ez a jelenség.
2015. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező megmutatod a tesztet?
2015. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ez a tesztem

[link]

2015. jún. 25. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinél eltérő mértékben növekszik a hcg. Írta itt már ikres kismama, hogy nála még pont, hogy később is lett pozitív a teszt, az alapján nem lehetett volna ikrekre tippelni, és mégis:)
2015. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nemvart napjan mar igencsak pozit kell jeleznie a tesztnek 1 baba eseten is :) En ikrekkel voltam varandos es az elso 5 honapban semmi kulonbseg nincs ikerterhesseg es 1 babas terhesseg kozott - legalabbis nalam nem volt. Az 5. honaptol kezdett rohamosan noni a hasam es 7 honapos terhesen mar akkora volt, mint 1 babasoknak 9 honaposan. :)
2015. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az ikrekkel nem várt napján még negatív volt a tesztem. Másnap is csak nagyon halvány...ugyhogy szerinten nem jelent semmit:)
2015. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 28napos ciklusnál a 14.napon volt ovum(uh mutatta) és a 24.napon délutáni vizeletből lett szèp pozi.Ikreket vártam.

Mikor az első babám szuletett vele a nem vart napjan negatív lett a tesztem.(és tudom csak ciklus első felében foganhatott)

Gratulalok !

2015. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!