Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? A gabriel terhess...

Szerintetek? A gabriel terhességi teszt jelezhet peteérést?

Figyelt kérdés
Júl.76. -án volt meg a menszeszem, de a harmadik napon együtvoltunk a párommal! Most este csináltam egy gabriel terhességii tesztet és halvány de egyértelmű pozitív! Szerintetet terhességet vagy inkább peteérést jelez?

2014. júl. 21. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj újra!

Kèpet tudsz mutatni?

2014. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76-án?
2014. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi 6.-án. Megpróbálom lefotozni sajnos csak telefonnal tudom!
2014. júl. 21. 20:09
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
A terhességi tesztek a hcg hormonra reagálnak, peteérést nem mutatnak. Itt baba van a dologban. :)
2014. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A HCG hormon és az LH hormon egymással genetikailag rokon, ezért s teszt terhességi teszt adhat keresztreakciót az LH hormonra. A dolog fordítva is igaz a LH teszt is ragálhat a HCG-re. (Lásd: Jós teszt)
2014. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Volt mar ra példa,h valaki verzes alatt vagy ciklus elejen lett terhes.

Az is elképzelhető,hogy mult honapban fogant a baba es meg 1 menstruaciod volt most,terhesség mellett is lehet ez.

Írtak itt olyat,hogy peteereskor pozi lett a hcg teszt,igy az is lehet,hogy nálad is ez van.

Reggel Tesztelj ujra!

2014. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kép! Sajnos me igazán látni rajtuk!


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 21. 21:16
 8/17 Pöttömöcske ***** válasza:
0%
Bocsánat, most lehet én vagyok ennyire "prűd", de mensi alatt, hogy tudtok együtt lenni!? Egyszer történt még ilyen velem tiniként és ittasan, de elég is volt! Szerintem, ha olyankor próbálkoznék a férjemnél, nézne ám rám furcsán... :) , azt igényli inkább, szóljak mielőtt megjön, és miután elmúlik, nem akarunk disznóvágást! :) Tényleg bocsi, lehet csak nekem furi ez! 26/L
2014. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi is együtt szoktunk lenni olyankor,de ízlèsek ès pofonok :)))

Kedves Kèrdezô!

Nem tudom,hogy lhra,vagy hcgre reagàlt e,de az tuti,hogy pozitiv.

2014. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Lehet ezeken jobban láti a második csíkot!


[link]


[link]

2014. júl. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!